VYBRAT REGION
Zavřít mapu

VLADIMÍR MELUZÍN

Vladimír Meluzín / Karlovarský deník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Vjezd pro auta na „Masaryčku“ bude o hodinu zkrácen

Karlovy Vary - O jednu hodinu méně budou mít k dispozici zásobovací automobily pro vjezd na pěší zónu T. G. Masaryka.

Tolik volných míst nikdy nebylo, řada firem hledá zaměstnance

Karlovarský kraj - Tuzemské ekonomice se daří a nabídka volných pracovních míst snad nikdy nebyla tak velká, jako v září. Platí to jak pro Českou republiku, tak i v krajském měřítku.

Kabáti to rozjedou v KV Areně. Vrací se sem po čtyřech letech

Karlovy Vary – Kapela Kabát se vydala po čtyřech letech na halové turné, které čítá 19 koncertů, z toho dva na Slovensku.

Nové přístroje zvýší šanci na přežití

Karlovy Vary - Hasiči a policisté dostanou jako první v kraji nové automatizované externí defibrilátory (AED), které v případě včasného použití mohou pacientům s náhlou zástavou oběhu zachránit život bez neurologických postižení způsobených časovou prodlevou.

Smečka psů pokousala u obchodu ženu na lýtku a na stehně

Karlovy Vary – Dva ze smečky psů, kterou ponechal bez dozorů její majitel u karlovarského supermarketu, napadli a pokousali padesátiletou ženu.

Hasiči vám ukáží, že „smolný pátek“ může být klidně pohodovým dnem

Karlovarský kraj - Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje připravil akci Den požární bezpečnosti, která veřejnosti ukáže, že pátek třináctého vůbec nemusí být smolným dnem.

PODÍVEJTE SE: Hledaný muž se po honičce schoval v křoví. Bez úspěchu

Karlovy Vary – /VIDEO/ V křoví se schoval v bláhové naději dvaačtyřicetiletý a už několikrát trestaný muž, kterého v ulicích lázeňského města pronásledovala policie a bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání.

Řidička zaparkovala v řece Teplé

Karlovy Vary – Patrně nepřizpůsobení rychlosti bylo příčinou nehody, při níž třiačtyřicetiletá řidička skončila v řece Teplé.

Chtěl být ředitelem, jenomže padělal vysokoškolský diplom

Karlovarský kraj – Pouhé tři měsíce byl třiačtyřicetiletý muž z Hradce Králové ředitelem Krajské správy a údržby silnic Karlovarského kraje, než vyšlo najevo, že svému zaměstnavateli a zřizovateli organizace, tedy Karlovarskému kraji, předložil padělaný vysokoškolský diplom.

Kdo bude Zdravotníkem Karlovarského kraje?

Karlovy Vary - S novou anketou přichází Karlovarský kraj, nazval ji Zdravotník Karlovarského kraje 2017. Chce tak ocenit práci a nasazení těch, kteří zachraňují životy, pomáhají dětem na svět, starají se o zdraví obyvatel v regionu.

Kraj nakoupí plyn pro desítky organizací a ušetří náklady

Karlovarský kraj - Centrálním nákupem zemního plynu formou aukce může Karlovarský kraj ušetřit částku až sedm milionů korun.

OTÁZKA PRO: Čestmíra Bruštíka, náměstka primátora města Karlovy Vary

Dojde ještě letos na připravovanou rekonstrukci části Buchenwaldské ulice?

Nevyhovující a riziková křižovatka dostala novou podobu

Její úprava stála téměř 4,5 milionu korun.  

Areály kasáren mizí z mapy kraje

Karlovarský kraj - Vojáky se to v Karlovarském kraji před rokem 1989 jen hemžilo. Protože region představoval takzvanou pevnou hráz socialismu a míru, nebylo snad většího města, aby v něm nebyla vojenská posádka. To vše už je ale minulostí.

Seniorům patří náš dík

Karlovarský kraj – Premiéru měla letos anketa Senior roku, kterou poprvé od svého vzniku vyhlásil Karlovarský kraj.

Pacientům v nemocnici pomáhají zpět do života dobrovolní čtenáři

Ostrov - V Nemocnici Ostrov Nemos vzniklo Dobrovolnickém centrum, jehož cílem je pomáhat pacientům překonat vážné zdravotní komplikace a pomoci jim s návratem do běžného života.

Drogoví dealeři rozprodali téměř kilogram pervitinu

Karlovarsko – Téměř jeden kilogram pervitinu rozprodali tři dealeři během roku na Karlovarsku a také v místě svých bydlišť. S obchodem se smrtí je ale teď konec, učinil mu konec speciální tým kriminalistů Krystal.

Mladí výtvarníci nejčastěji malovali Vřídlo nebo loketský a chebský hrad

Karlovarský kraj – Tryskající karlovarské Vřídlo, malebný hrad v Lokti nebo hrad v Chebu s mohutnou Černou věží. To byly nejčastější obrázky, které malovali mladí účastníci soutěže Moje nejoblíbenější místo v Karlovarském kraji.

Čtyřicet bouraček a škody za téměř šest milionů korun

Karlovarský kraj – Čtyři dny a na čtyřicet bouraček s celkovou škodou kolem šesti milionů korun. Tak vypadá bilance dopravní nehodovosti na silnicích Karlovarského kraje od 28. září do 1. října.

Knihovna potřebuje více místa pro uložení svazků

Karlovy Vary - Nový objekt depozitního skladu pro ukládání knihovního fondu má vzniknout v areálu hejtmanství, v sousedství Krajské knihovny Karlovy Vary.

Vánoční trhy budou letos ve Smetanových sadech

Karlovy Vary - Smetanovy sady a prostor před Alžbětinými lázněmi. To je lokalita, kde se budou konat městské vánoční trhy.

Jak se mají děti chovat na silnici? S výukou pomohou dopravní hřiště

Karlovarský kraj – Jak naučit děti správnému chování v dopravním provozu, aby se nestávaly oběťmi nehod, často s tragickým koncem? Nejlépe je začít s prevencí co nejdříve a zvolit takovou formu, která nejen naučí, ale i pobaví. A k tomu jsou ideální dopravní hřiště.

Motoristé pozor, na „šestce“ vás čekají komplikace

Karlovy Vary, Lubenec – S komplikacemi musí počítat motoristé mířící do Prahy a zpět.

Na Karlovarsku by mohla vzniknout nová přehrada v Hlubocké Pile

Karlovarský kraj - Vodní plochy vznikají a zanikají průběžně. V posledních dvaceti letech v Karlovarském kraji ubylo pětaosmdesát hektarů rybníků, nádrží a řek.

OTÁZKA PRO: Janu Pavlíkovou, mluvčí krajského úřadu Karlovarského kraje

Karlovarský kraj - Mluvčí krajského úřadu o akcích pro seniory.

OBRAZEM: Motorkáři v Karlovarském kraji se rozloučili se sezonou

Karlovarský kraj - Tradičního loučení s letošní motorkářskou sezonou pořádané karlovarskými Lion Bikers se zúčastnily stovky motorkářů z celého regionu.

Rašelina a kovadlina vedly k úspěchu

Karlovarský kraj - Firma roku 2017 Karlovarského kraje se jmenuje Serafin-byliny a zabývá se výrobou potravinářských doplňků z bylin.

Otázka pro: Marcela Vlasáka, velitele Městské policie Karlovy Vary

Karlovy Vary - Velitel městské policie o kurzech sebeobrany.

Zloděj kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Škoda je za 80 000

Jáchymov - Sérii krádeží, při nichž bral v podstatě vše, co mu přišlo pod ruku a mohl nějak zpeněžit, má na svědomí čtyřiačtyřicetiletý muž z Karlovarska.

Minerálky se vozí po železnici už pět let

Kyselka - Zatímco řidiči na dálnici D1 pravidelně tráví čas v nekonečných kolonách, Karlovarské minerální vody (KMV) již pátý rok ulehčují této přetížené dálnici využíváním vlakové dopravy pro produkty směřující na Moravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení