Březovou skolil dvěma góly ostrovský kanonýr Diviš

Ostrov – Další přípravné utkání s vítězným koncem má za sebou divizní nováček, ostrovský FK. Ten si pozval na svou umělku lídra krajského přeboru Olympii Březovou, kterou nakonec pokořil 2:1, když se o obě trefy Ostrováků zasloužil útočník Jakub Diviš.

13.2.2017

Logo FK OstrovFoto: FK Ostrov

„V prvním poločase jsme měli více ze hry, zabíhali jsme si za obranu Březové, ale dokázali gólově zúročit pouze jednu,“ bilancoval první poločas ostrovský trenér Ivan Filip, který narážel na brankovou situaci ze 16. minuty, kdy zakombinoval Kobera s Duškem a posledně jmenovaný zatáhl balon k šestnáctce hostů, na následnou příhru si naběhl Diviš a Ostrováci se ujali vedení.

Během poločasové přestávky oba týmy jedenáctky prostřídaly a Březováci vše zúročili v 52. minutě vyrovnávací brankou. Konečný gólový stav pak stanovil v 69. minutě ze značky pokutového kopu střelecky disponovaný Diviš.

„Po prostřídání se již hra vyrovnala, když navíc Březová vyrovnala, když využila brejk do otevřené obrany. Poté jsme vstřelili vítěznou branku, po faulu na Nýbera v pokutovém území, když se z penalty nemýlil Kuba Diviš,“ popisoval Filip a hned dodal: „Mohu být spokojen za první poločas, jelikož ten druhý už nebyl tak dobrý, když se ukázaly některé nedostatky.“

FK Ostrov – Olympie Březová 2:1 (1:0). Branky vítěze: 16. a 69. Jakub Diviš (1 PK). FK Ostrov: Süttö – D. Horváth, Klaus, Liška, Rašman – Kobera, Pachta, J. Horváth, Matoušek – Diviš, Dušek (stř. Koudelka, Nýber). Trenér. Ivan Filip.

13.2.2017

V Karlových Varech začal prodej lístků na projekce 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu. Mnozí nadšenci čekali na otevření pokladen i přes dvanáct hodin.
19

Dvakrát ho nachytali na stejném místě a zase ho předali Policii ČR

Metalex, společnost později známá jako MTX, si za více než čtyřicet let vydobyl zvláštní místo v historii českého motorsportu a automobilového průmyslu. Za socialismu v tomto podniku vznikla řada podivuhodných aut, krátce po revoluci se firma zase proslavila přestavbou škodovek na kabriolety.  Dokonce postavila i supersport.

OTÁZKY PRO: MUDr. Helenu Němcovou, primářku kožního oddělení Nemocnice Sokolov

Sokolov - Dodržování správných zásad opalování a ochrany kůže před sluncem by mělo vést k postupnému snížení výskytu všech typů kožních nádorů. Kdo je nejvíce ohrožen vznikem nádorů kůže?