Svěřencům Jindřicha Dejmala se výborně povedlo vstoupit do utkání. Už v 15. minutě se dostali do vedení zásluhou Jana Kotába. Postupem času se ukázalo, že to byla branka vítězná, nikoliv ale jediná. Ještě před gólem Kotába měli „buldoci“ několik šancí, ale žádná se neujala.

Ve druhém poločase, přesněji v 64. minutě vzal na sebe zodpovědnost Martin Psohlavec. Prokličkoval se až do šestnáctky domácích a střelou k tyči přidal druhou branku Západočechů. Pražané přidali na tempu a i oni si vypracovali několik příležitostí, ale k vážnějšímu ohrožení Četverika se nedostali.

V posledních minutách se dostal do šancí Marek Futro, který vystřídal Jana Vůjtěcha. Nejprve špatně odcentroval a z jeho brejku tak nebylo nic. Ale na podruhé mu to už vyšlo. V 87. minutě znovu utekl domácí obraně a Petr Víšek v brance Vyšehradu neměl šanci zasáhnout.

Novému trenérovi Slavoje, Jiřímu Formánkovi, tak premiéra vůbec nevyšla. Tři body si odvezlo 1. FC Karlovy Vary a poskočilo na sedmou příčku tabulky.

Vyšehrad – K. Vary 0:3
Poločas: 0:1. Branky: 15. Kotáb, 64. Psohlavec, 87. Futro. Rozhodčí: Bohatý – Schröter, Šecová.
FK Slavoj Vyšehrad: Víšek – Budějský, Pospíšil, Janda, Pechar, Matuszny, Jurčík, Nadrchal, Vlček, Sobíšek. Trenér: Jiří Formánek.
1. FC Karlovy Vary: Četverík – Vůjtek (75. Futro), Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Janáček, Vondráček, Psohlavec, Kotáb (89. Novotný), Geňo. Trenér: Jindřich Dejmal.