ČFL: Buldoci dostali na Spartě bůra

K. Vary – Další utkání venku a další porážka. Karlovarští Buldoci prohráli na Spartě 5:1, a to proto, že nezvládli druhý poločas.

14.4.2014

1.FC Karlovy VaryFoto: DENÍK/Archiv

„Naše mužstvo je jako na Matějské pouti. Domácí utkání celkem zvládáme, ale venkovní jsou pro nás zapovězená. Zápas na Spartě to jen potvrzuje. První poločas jsme zodpovědně bránili a z brejkových situací jsme měli dvě velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky, bohužel bez efektu. Soupeř nás z ojedinělé šance potrestal," ohlížel se za prvním poločasem trenér Pavel Medýnský.

Druhý poločas byl ale ze strany karlovarského týmu katastrofální. Ivasko sice dokázal v 52. minutě vyrovnat, ale pak už góly střílela jen Sparta.
„Tentokrát se nám povedl vstup do druhého poločasu a vstřelili jsme branku po kvalitním centru z levé strany. Po pěti minutách jsme měli šílenou desetiminutovku a bylo rozhodnuto. Opět jsme se položili. Nemůžu hráčům upřít snahu, ale koncentrace na každý okamžik utkání a individuální chyby nás neustále srážejí do kolen," zlobil se trenér Medýnský.

Česká fotbalová liga, 23. kolo
Sparta Praha B – Karlovy Vary 5:1 (1:0). Branky: 36. Závišek, 56. a 67. Pešek, 61. Matějka, 82. Sýkora – 52. Ivasko. Rozhodčí: Poživil. ŽK: 0:1 (Geňo).
Sparta B: Nguyen – Krátký, Matějka, Bederka, Nový – Záviška, Hašek ml., Matoušek, Sýkora, Konaté – Kerić. Střídali: Jurdík, Miskovič, Hájek, Pešek.
K. Vary: Bojčuk – Vondráček (62. Hudec), Pěkný, Tůma, Tuhela – Ivasko, Plechatý (73. Pachta) – Staněk (65. Šturm), Špírek, Došlý – Geňo (87. Tolar).
Další výsledky: Chrudim – Jirny 3:1 (3:0), H. Měcholupy – Kunice 0:1 (0:0), Kr. Dvůr – Admira 2:1 (1:0), Strakonice – Roudnice n/L 0:5 (0:3), Domažlice – Převýšov 1:0 (0:0), Meteor – Chomutov 3:1 (1:1), Štěchovice – Čáslav 1:0 (0:0), Kolín – Zápy 1:3 (1:1).

14.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Mariánskolázeňští fotbalisté odjížděli do Plzně na hřiště Petřína s cílem urvat alespoň bodík. To se ale nepovedlo.