Karlovarští Buldoci odjížděli do České Lípy s jasným úkolem, a  to získat tři body. Jedině to jim zajišťovalo stoprocentní účast v soutěži i v příštím ročníku. Svěřenci trenéra Zdeňka Procházky dokázali svého soupeře v prvním poločase brankově přestřílet, a to o dvě branky. Nejprve v 17. minutě proměnil pokutový kop Marián Geňo a tři minuty před poločasem zvýšil Šollar. Ve druhé půli se strhla gólová přestřelka. Do 67. minuty bylo vyrovnáno, ale to nikoliv na 2:2, ale hned na 3:3. Tečku za vývojem utkání udělal Marián Geňo, než v 77. minutě proměnil i druhý pokutový kop.
Č. Lípa – K. Vary 3:4 (0:2)
Branky: 49. Sedláček (PK), 62. Patka, 67. Bína – 15. a 77. Geňo (obě PK), 42. Šollar, 65. Huška. Rozhodčí: Jedlička – Šifalda, Teuber. Diváci: 160. ŽK: 1:3 (Nesvadba – Geňo, Machek, Šollar).
Č. Lípa: Procházka – Broschinský, Patka, Nesvadba, Bína (76. Hozda) – Schön – Sedláček, Kučera, Gibala, Ježdík – Novotný (80. Suk).
K. Vary: Bertelman – Ivasko, Stehlík, Tůma, Jankovský – Staněk, Machek (87. Šturm), Huška, Nerad – Šollar (80. Bednář), Geňo (90. Vopat).