Nakonec rozhodčí uznali fotbalový trávník za způsobilý, a tak své umění mohli předvést ve 30. kole ČFL jak domácí borci, tak i karlovarští Buldoci. Nakonec skončil duel výsledkem 1:1. První poločas začali lépe hosté, když se v 15. minutě prosadil Marián Geňo. Domácímu celku se ale podařilo ještě do přestávky vyrovnat, a to když ve 26. minutě propálil brankáře Arkenberga střelec Macháček. Ve druhé půli se diváci branky už nedočkali, a tak si Buldoci nakonec odvezli důležitý bod.
Roudnice n/L. – K. Vary 1:1 (1:1). Branky: 26. Macháček – 15. Geňo. Rozhodčí: Moník – Haleš, Šedivka. ŽK: 5:1 (Kratochvíl, Blažek, Mareš, Svátek, Bíro – Vrtělka).
K. Vary: Arkenberg – Janovský, Huška, Ivasko, Machek, Vrtělka, Tůma, Nerad, Farmáčka, Geňo (90. Bednář), Šamánek. Trenér: Procházka.