Všechny branky padly v prvním poločase. Domácí poslal do vedení v 8. minutě Martin Glasnovič, jenž se prosadil ranou k tyči po přihrávce Ondřeje Šípka.
Buldokům se podařilo vyrovnat v 11. minutě zásluhou Jardy Nerada. Ten mířil přesně po rohovém kopu Mariána Geňa. Vítězný gól a tři body vystřelil domácím Václav Laušman, a to ve 27. minutě. Ve druhém poločase měl v 77. minutě na hlavě vyrovnání Marián Geňo, ale jeho akce skončila na tyči Michňovy branky.

Králův Dvůr – Karlovy Vary 2:1 (2:1). Branky: 8. Glasnovič, 27. Laušman – 11. Nerad. ŽK: 3:1 (54. Laušman, 67. Šípek, 89. Konečný – 18. Holub, 70. Plechatý). Rozhodčí: Langer – Krups, Sečová. Diváci: 200.
FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Šilhavý, Nohýnek, Pozníček, Petr, Sabou (82. Mikluščák), Šípek (82. Kdolský), Varaďa, Glasnovič, Laušman (88. Konečný).
1.FC Karlovy Vary: Arkenberg – Jankovský, Stehlík, Tůma, Hucl (74. Staněk), Nerad, Holub (55. Plechatý), Machek, Řezáč (53. Laušman), Špírek (46. Šollar), Geňo.