Chebský Union obral o vítězné tři body mužstvo Aše

Karlovy Vary – Dobojováno. Tedy aspoň napůl. O víkendu za sebou oficiálním patnáctým kolem uzavřel svou podzimní část Fincentrum krajský přebor.

14.11.2010

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Nehrálo se pouze jedno utkání, Drmoulu se Starou Rolí, které bylo pro nezpůsobilý terén odloženo. Volno v tomto kole měl lídr tabulky Baník Sokolov B, jinak se už zbylá utkání odehrála.

V rámci chebského derby uspěl na svém pažitu Union Cheb, který pokořil ašskou Jiskru v čele s exunionským útočníkem Davidem Sládečkem. Jenže svěřenci chebského kouče Miroslava Šebesty museli duel obracet ve svůj prospěch, když hosté z Aše vyhráli první poločas brankou právě z kopaček Sládečka. Nakonec však Union třemi góly poslal Aš domů bez bodů. Cheb tak po výhře opět ukrojil tříbodový kus z náskoku sokolovské juniorky, který se v současné době pohybuje na sedmi bodech. Třetí příčku si udržely Mariánské Lázně, které si tentokrát dojely pro tříbodovou radost na půdu nevýrazného Ostrova, jemuž patří poslední, sedmnáctá pozice.

Na čtvrté místo se posunulo Královské Poříčí, které si připsalo vítězství v rámci sokolovského derby nad Vintířovem. V závěrečném kole si pak užili vítězné loučení fotbalisté nováčka z Bukovan, kteří pokořili dvoubrankovým rozdílem na ostrovské umělce karlovarskou Lokomotivu.

Slibný náskok si v prvním poločase vystřílela v Citicích Toužim. Ta ale po změně stran fotbalově vyhořela a nakonec se z překvapivého vítězství radovali domácí. Na stejné vlně se vezl i Chodov, který si na půdě Hazlova vybudoval dvoubrankový náskok, ale nakonec byl rád po nerozhodném výsledku alespoň za bodový zisk. Tři body, a tím i parádní zakončení podzimní části si užili v Novém Sedle, kde nepochodila jedenáctka Františkových Láz­ní.

Výsledky, 15. kolo:

Loko KV – Bukovany 0:2

V tomto utkání padaly góly až po obrátce stran. Oba pak padly do branky Lokomotivy, když se do statistik utkání zapsali úspěšní střelci z Bukovan Marek Kavur a Radek Svoboda.

Branky: Svoboda, Kavur. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hlavatý – Henych, Hodač, DS Tomášek.

Citice – Toužim 4:3

Hosté vyhráli první dějství dvěma góly Karla Čermáka a jedním Filipa Malce, za domácí pak mířil přesně Jiří Ticháček. Po změně stran vstřelil Toužimi dvě branky Petr Širochman a vítězství Citic pak zpečetil přesnou ranou Tomáš Burda.

Branky: Širochman 2, Ticháček, Burda – Čermák 2, Malec. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Adamec – Šmat, Hrnčál, DS Rajtmajer.

Ostrov – M. Lázně 2:4

Devátou podzimní výhru zařídilo Mariánkám kvarteto kanonýrů ve složení Pavel Chval, Vladimír Kafka, Jakub Švejda a Filip Drahorád. Za domácí pak zmírnili čtyřbrankovou porážku přesnými zásahy Jiří Kubeš a Roman Hemzáček.

Branky: Hemzáček, Kubeš – Chval, Kafka, Švejda, F. Drahorád. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hányš – Krejčí, Janoušek, DS Fibrich.

Hazlov – Chodov 2:2

Hosté vyhráli první poločas brankami Ondřeje Šustra a Jakuba Krásného, domácí pak ten druhý góly z kopaček Radima Prokopce a Miroslava Dočekala.

Branky: Prokopec, Dočekal – Šustr, Krásný. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Fraško – Vokoun, Kobielský, DS Zdvihal.

N. Sedlo – Fr.Lázně 2:1

Čtvrté podzimní vítězství, a tím parádní zakončení podzimní části zařídili Novému Sedlu kanonýři Petr Karásek a Martin Werner. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Jindřich Eisenreich.

Branky: Karásek, Werner – Eisenreich. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Aubrecht – Pešek, Nehasil, DS Rusňák. ČK: 0:1.

Vintířov – Kr. Poříčí 1:3

Než se domácí pořádně rozkoukali, prohrávali po brance Gvizda. Za domácí pak srovnal ukazatel skóre Valach. Poločasový stav poté stanovil svou druhou úspěšnou trefou v duelu poříčský Gvizd. Tři body a zaslouženou výhru hostů poté zpečetil v podobě třetí branky po změně stran Šellong.

Branky: 10. Valach – 8. a 15. Gvizd, 69. Šellong. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Henych – Tichota, Hlavatý, DS Tomášek. ŽK: 2:0. Diváci: 100.

Vintířov: Střimelský (27. Frydrýn) – Vystrčil, Macák, Ďuriš, Dušek – Novák (71. Smolka), Hrudkaj, Sikora, Neudert – Šimek (84. Szitai), Valach. Trenér: Jaroslav Maršík.

Kr. Poříčí: Dvořák – Gregor, Monhart, Správka, Neudert, Nicklas (73. Kričfaluši), – Šellong, Moravec, Provazník – Gvizd (90. Valovič), Rajchrt (86. Hung). Trenér: Milan Gabrle.

Union Cheb – Aš 3:1

Hosté vyhráli první půli po brance Davida Sládečka. Po změně stran se pak postaral o vyrovnání ve 46. minutě chebský Miroslav Dobeš. V 64. minutě po souhře se Šnebergerem poslal Union poprvé do vedení Pavel Hudeček. Tříbodový zisk pak zajistil třetí brankou v 86. minutě kanonýr Pavel Těšínský.

Branky: 46. Dobeš, 64. Hudeček, 86. Těšínský – 31. Sládeček. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Kobielský – Fraško, Vokoun, DS J. Novotný. ŽK: 3:1. Diváci: 200.

Union Cheb: Kubinec – Těšínský, Kohout (77. T. Rolník starší), Dobeš (89. Jadlovský), Šneberger – Klepáček (86. Sinkule), Šebesta, Aleksič, Hudeček – Řezáč, A. Rolník. Trenér: Miroslav Šebesta.

Aš: Duchoň – Rádl, Šiler Smáha (49. Turták), A. Houdek – L. Houdek (83. Tauc), Bárta, Jarausch, Bado (73. Duchoň) – Maher, Sládeček. Trenér: Jaroslav Smáha.

14.11.2010

Jaroslav Borka a Josef Novotný.

Obvinění poslanci se budou bránit

Oblastní mistrovství dětí a mládeže v Děpoltovicích vyhrála Kamila Dostálová s koněm Akimem (na snímku).