O tu se postaral střídající spartakovec Tomáš Chlup. Vše ale mohlo být jinak. Od úvodních minut tvrdili fotbalovou muziku právě hráči kladenské rezervy, kteří několikrát rozkmitali svými střeleckými pokusy konstrukci chodovské branky.

K Chodovu se tak poprvé v podzimní části přiklonila fotbalová štěstěna. Srdnatě bojující Chodováci totiž tlak Kladeňáků ustáli a pak brankově udeřili. V 76. minutě minul kladenský stoper míč, toho se zmocnil chodovský útočník Chlup, který posléze upaloval sám na gólmana hostů, jemuž udělal kličku a střelou do prázdnotou zívající svatyně poslal svůj tým na dohled vysněné druhé podzimní výhry.

Hráči z Kladna vrhli všechny zbytky sil do závěrečných minut, ve kterých chtěli vstřelit kýžený vyrovnávací gól, ale to se jim nepovedlo. Chodov si tak připsal na své konto druhou výhru a důležité tři body, i přesto však zůstává na poslední šestnácté pozici. Stejně jako on má osm bodů patnáctý Rakovník, dva body pak ztrácí Chodov na duo Sokolov B, Vilémov.

Chodov – Kladno B 1:0

Branka: 76. Chlup. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Stumpf. ŽK: 1:0. ČK: 0:1. Diváci: 150.

Chodov: Dutz – Mašek, Širochman, Joza, Vondráček – Nezval (65. Kinkal), Štěpán, Dušek, Správka – Kočí (46. Chlup), Zucker. Trenér: Jiří Schveiner.

Výsledky, 12. kolo: Chomutov – Sokolov B 2:1 (1:1), Teplice B – Jirny 3:0 (2:0), Vilémov – Čelákovice 3:1 (1:0), Chodov – Kladno B 1:0 (0:0), Český Brod – Děčín 2:1 (1:0), Přední Kopanina – Rakovník 2:1 (0:1), Admira Praha – Most B 2:0 (1:0), Brozany – Litvínov 1:2 (0:0).