Dukla naložila Hvězdě čtyřku

Dalovice – V dalším pokračování České  fotbalové ligy žen hostila karlovarská Hvězda na dalovickém pažitu druhou Duklu Praha.

6.5.2014

SKP Hvězda Karlovy VaryFoto: SKP Hvězda K. Vary

Pražandy od úvodu utkání měly otěže pevně ve svých rukou a zaslouženě si odvezly čtyřbrankové vítězství. Než se domácí hráčky stačily pořádně na hřišti rozkoukat, po 60 vteřinách napřáhla k první střele hostující Kozlíková a domácí brankářka Hájková lovila poprvé míč ze sítě. Další minuty se odehrávaly na polovině Hvězdy, ale Beránková, Komárková ani Králíčková nebyly schopné proměnit své šance.

Druhou branku Dukly obstarala Beránková po pěkné kombinaci z levé strany. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. V 56.minutě přidala svou druhou branku Beránková, a bylo takřka po zápase. Čtvrtý gól v zápase vstřelila Eva Vaidová po třech minutách na hřišti. Ještě jednu branku vstřelila Králíčková, ale ta pro ofsajd nebyla uznána.   I přes prohru se prozatím drží fotbalistky Karlových Varů v ligové tabulce na průběžné šesté příčce, zatímco Dukla se vyhřívá na druhé příčce.

Hvězda – Dukla 0:4

Branky: 1. Kozlíková, 39. a 56. Beránková, 69.Vaidová. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Bušek. Diváci: 60.

Hvězda: Hájková – Tůmová, Slavíková, Čepilová, Janochová, Stojkovičová, Sochorová, Czelderová, Jirsová, Melčová, Jandová (stř. Patakiová, Licková, Šebková). Trenér: Ladislav Brož.

6.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

Motivací mají být stipendia od kraje

Kvůli opravě mostu ve Dvorech čeká na motoristy objížďka

Z Lomnického potoka nelze kvůli suchu čerpat vodu

Karlovarsko - Vodoprávní úřad karlovarského magistrátu vydal na žádost státního podniku Povodí Ohře s platností do odvolání zákaz odběru povrchových vod z Lomnického potoka, přítoku vodárenské nádrže Stanovice.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

III. třída: Otročín se postaví Krásnému Údolí

Karlovy Vary – Třinácté kolo má na programu okresní III. třída Karlovarska. Magnetem bude souboj Otročína a nedalekého Krásného Údolí, což slibuje zajímavou fotbalovou bitvu.

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.