První Kovomat H+H si smlsl na Bečovu, kterému nakonec nasázel jedenáct branek, když se čtyřikrát radovali v jeho barvách ze vstřelené branky Karel Hykš a Kamil Pacinda. Obracet nepříznivý vývoj musel druhý tým tabulky Fut Fet B.

Ten se střetl s Romou, se kterou prohrával během prvního poločasu o čtyři branky, ale nakonec z toho vytěžil po změně stran výhru rozdílem pěti branek.
Dvanáct branek nastřílel i Ostrov, který uspěl v souboji s Hroznětínem.

Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, kdy Ostrov vedl o čtyři branky, pak sice Hroznětín přidal na gólových obrátkách, ale na bodový zisk to nestačilo.
Pak přišla na pořad kontumace, když sokolovské Atletico bralo tři body bez námahy, jelikož tým Denasu se k duelu nedostavil. Poslední utkání Slavie B a Noviku pak bylo přeloženo.

Výsledkový servis:
Fut Fet B – Roma 12:7 (5:6). Branky: Mrázek Milan 2, Budil Jan 2, Petrides Dalibor 2, Hofman Jaroslav 2, Lehečka Jiří, Berger Lukáš, Kováč Michal, Krejsa Petr – Bledý Josef 3, Bílý Tomáš 3, Sivák Vojtěch.

Rudá hvězda – AC Žízeň 9:8 (4:5). Branky: Březina Viktor 3, Čonka Pavel 2, Pfreimer Lukáš 2, Machalec Miroslav, Kvapil Tomáš – Šimek Jakub 3, Seifert Daniel 2, Lattisch Jakub 2, Otradovec Miloslav.

Bečov – Kovomat H+H 2:11 (1:4). Branky: Surový Karel 2 – Hykš Karel 4, Pacinda Kamil 4, Domek Michal 2, Halecký Radek.

Hroznětín – Ostrov 9:12 (2:6). Branky: Koch Tomáš 3, Hůrka Erik 2, Klas Jiří 2, Kubáč Jakub, Mahr Vojtěch – Novotný Ladislav 2, Novotný David 2, Klaus Petr 2, Pěkný Martin 2, Vlasák Zdeněk, Sulák Ladislav, Pěkný Lukáš, Filák Petr.

Atletico – Denas 5:0 (kontumace).

Slavia B – Novik (odloženo).

Střelci po 11. kole: 38 – Tomáš Bílý (Roma), 24 – Jiří Klas (Hroznětín), 23 – Tomáš Borek (Bečov), Martin Zemianek (Fan Club), 22 – Erik Zelinka (Denas).

Evropák, 12. kolo, neděle 7. února: Kovomat H+H – Slavia B (9.00), AC Žízeň – Bečov (10.00), Denas – Fan Club (11.00), Fut Fet B – Rudá hvězda (12.00), Ostrov – Atletico (13.00), Novik – Hroznětín (přeloženo).