Fotbal: Hvězda vyhasla v poháru

Dalovice – O víkendu definitivně uzavřely za sebou podzimní dril fotbalistky karlovarského SKP Hvězda. Po skončené podzimní části České ženské fotbalové ligy skončily i v poháru FAČR.

18.11.2013

Pohár: Hvězda K. Vary - Viktoria Plzeň 0:4Foto: Deník/Daniel Seifert

Ve třetím kole totiž Karlovaračky nestačily na favorizovaný prvoligový výběr plzeňské Viktorky, kterému podlehly 0:4. Karlovarský tým nastoupil do pohárového utkání na dalovickém pažitu bez několika hráček základní sestavy, i přesto svou bojovnou, defenzivní hrou držel po prvním poločase příznivý výsledek 0:1 ve prospěch Viktorky. Po změně stran však přišlo malé polevení ze strany karlovarských hráček, což favoritky z Plzně střelecky třikrát ztrestaly, a tím si povinně vysloužily zasloužený postup do další fáze poháru FAČR. Dvěma góly se pak blýskla v dresu vítěze kanonýrka Ivaničová.
SKP Hvězda – Plzeň 0:4
Branky: Ivaničová 2, Chocholoušková, Hessová. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hessová – Kozák, Zázvorka. Diváci: 50.
SKP Hvězda K. Vary: Hájková – Jirsová, Čepilová, Melčová, Tůmová – Pachtová, Stojkovičová, Zabzundová, Jandová – Synková, Patakiová (stř. Šebíková). Trenér: Ladislav Brož.

18.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Soutěžní fotka může být z nejrůznějších akcí - třeba jako tato z dostihů.

Foťte město a vyhrávejte!

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Pšov – Velmi bolestivé a vážné zranění si způsobil šestapadesátiletý muž, který se v kravíně ve Pšově na Žluticku zřejmě omylem napil kyseliny.

Vítězství si venku připsali jen borci karlovarské Slavie

Karlovarský kraj - Jediné vítězství, jediné tři body. Tak ty si tentokrát dovezly celky z Karlovarského kraje hrající divizi ze hřišť soupeřů. Úspěšná byla Slavia Karlovy Vary, která vyplenila Přeštice poměrem 5:2.