V kraji ještě stále není rozhodnuto, naději na postup má i třetí Chodov

KARLOVARSKO - Ani třetí kolo od konce nejvyšší krajské soutěže nepřineslo stoprocentní odpověď na otázku, kdo se bude ltos radovat z potupu do divize.

4.6.2007

Lokomotiva na Novou Roli umí.Foto: DENÍK/ Jiří Linhart

Největšími kandidáty jsou stále Stará Role a Hazlov, ale naději, byť jen teoretickou, má i třetí v tabulce Spartak Chodov.

Výsledky 30. kola

Nová Role – Lokomotiva 0:2 Vše podstatné se událo chvilku před a těsně po pauze, kdy hosté dali dva góly. Vedení uhájili i v posledních dvaceti minutách, kdy hráli o deseti. Branky: 40. Vaněk, 46. Kořán. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hrabovský (uspokojivý výkon) – Hrnčál, Chrástecký, DS Vorel. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (70. Horn). Diváci: 70. Nová Role: Pavlíček – Roulich (68. Drápalík), Špička, Tichý, Mayer, Dušek (84. Šustr), Krupička, Štěpánek, Šourek (59. Tomáš Chlup), Roman Chlup, Kotek. Trenér Stanislav Pavlíček. Lokomotiva: Ciprys – Kocmánek, Kubín, Votík, Mitterpach, Šnajdr (61. Šiška), Sedláček (46. Krejčí), Horn, Kořán (75. Kolář), Fassel, Vaněk. Trenér Antonín Sedlák.

Chodov – Hazlov 2:1 Vyrovnané utkání s menší převahou a větší bojovností na sraně domácích, a tomu také odpovídá výsledek. Branky: 2. R. Štěpán, 16. Dušek – 48. prokopec. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hodač (dobrý výkon) – Rousek, Bušek, DS Skála. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Chodov: Dutz – Dušek, Gregor, Gvizd, Smolka, Kaňok, Šustr (75. J. Štěpán), R. Štěpán (90. Vaněček), Klemera (81. Eszenyi), Obešlo, Širochman. Trenér Jiří Vican. Hazlov: Repčík – Bauer, Karafiát, Veleman, Mojcher, Draksl, Beneš, Bláha, Šlesingr, Prokopec, Komberec. Trenér Jiří Musil.

Drmoul – Útvina 2:3 Po bezbrankovém poločasu si domácí ve druhé půli vytvořili dvoubrankový máskok, ale v závěru zápasu hosté během deseti minut skóre dokonale otočili. Branky: 60. Tuhela, 75. Gargula – 83. Dvorský, 85. Konšťák, 93. Dvorský (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Henych (hodnocení nehlášeno) – Melničuk, Svatík, DS Kozel. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Drmoul: Vízner – Bolek, Zd. Nápravník, Gargula, Drobeček, Pánek, Novotný, Langer,Kotous, Lukáš Nápravník (46. Tuhela), Černohorský (88. Klofanda). Útvina: Levko – Šašek (69. Konšťák), Račanský, Straka, Vodička, Cerha, Větrovec, Rybka, Nováček, Michalec (77. Diviš).

Jiskra Aš – Skalná 4:1 Branky: 34. a 66. Biskup, 52. Houdek, 89. Lauko – 71. Frič. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Cvrk (hodnocení nehlášeno) – Vošmik, Aubrecht, DS Richter. ŽK: 1:0. Diváci: 130. Jiskra Aš: Čerňanský – Šiler (68. Woldert), Bárta, Brož (56. Lauko), Rádl, Aleš Houdek, Lukáš Houdek, Tóth, Střeček, Maher, Biskup (68. Porubský). Skalná: Klier – J. Tržil (36. Roth), Mizera, Zádrapa, Kirch, Kapic (51. O. Tržil), Židov, Koprušťák (82. Blasl), Frič, Mrázko, Špicl.

Nejdek – Nové Sedlo 1:4 Hosté šli rychle do dvoubrankového vedení, domácí pak vyrovnali hru a do poločasu snížili na rozdíl gólu. Jenže když za stavu 1:2 v 70. minutě domácí Dvořák nedal penaltu, narostla hostům opět křídla a v poslední desetiminutovce Nejdečáky dorazili dalšími dvěma góly. Branky: 39. Šlapa – 4. Suchý, 24. Gvizd, 81. Vágner, 84. Kovařík. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Berka (dobrý výkon) – Cvrk, Bušek, DS Vorel. ŽK: 2:5. Diváci: 250. Nejdek: Hudec – Poplštejn, Šimonek, Dolejš, Myslivec, Černý, Draxal, Němec (76. Bachratý), Valvoda, Dvořák, Šlapa (60. Smrt). Trenéři Jaroslav Růžička a Miroslav Šinovský. Nové Sedlo: Kocourek – Müler, Joza, Hányš, Rychna, Gvizd, Šeda, Belbl, Vágner, Suchý (38. Fakra), Kovařík (85. Planěk). Trenér Jiří Leitermann.

Toužim – Stará Role 0:0 Jedničkou zápasu byl starorolský gólman Lutzbauer, který svůj tým proti mírně lepším domácím vícekrát podržel. Rozhodčí: V. Štěrba – M. Štěrba, Aubrecht, DS Špak. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Toužim: Dalík – Kanát, Jiří Šulc, Jar. Hejkal, Moravec (47. Metlický), Nezval, Borek (90. Hudec), Hotěk, Hejna, Pavel Šulc (83. Malec), Mikula. Trenér Marek Daněk. Stará Role: Lutzbauer – Roubíček (35. Havel), Kvapil, Hrudkaj, Mäsár, Jílek, Slabý, Stýblo, Ozom, Voborský (70.Khodl), Plch (88. Jordán). Trenér Jaroslav Slabý.

Chyše – Dolní Rychnov 1:2 Domácím patřil úvod a brzy vedli, hosté ale do poločasu vyrovnali a v závěru zápasu strhli vítězství na svoji stranu. Branky: 8. Raška – 32. Elijaš, 82. Horník. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Chládek (dobrý výkon) – Hrnčál, Hrabovský, DS Tomášek. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Chyše: Nekvapil – Vácha, Rodling, Válek, Harvánek, Raška (Burda), Bouška (Dorňák), Laurich, Kubinec, Korec, Dvořák. Trenér Josef Šrámek. Dolní Rychnov: Sloboda – Bulíček, Kříž, Kalabza, Křenek (Valič), Vogl, Kurtin, Šimků, Horník, Elijaš, Lisý. Trenér Vladiír Sedláček.

Ostrov – Fr. Lázně 1:4 Domácí se hned v úvodu zápasu ujali vedení gólem z penalty za faul brankáře ve vápně, ale tím to z jejich strany skončilo. Kohouti byli herně lepší a zaslouženě vyhráli. Branky: 2. Horváth (PK) – 12. Bastl, 18. a 32. Syroha, 82. Elias. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Bacík (hodnocení nehlášeno) – Václavíková, Kulhavý, DS Špak. ŽK: 4:3. Diváci: 30. Ostrov: Sütto – Jura, Řáda, Lorenc, Koudelka, Filip Hladík, Petr Hladík, Karbula, Šrámek, Horváth, Rašman. Trenér Jiří Štessl. Fr. Lázně: Mour – Hibler, Valenta, Miroslav Větrovec, Petrák, Jan Větrovec, Országh, Najman, Jačka, Bastl, Syroha. Trenér Milan Kolouch.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Dvanáct lidí, kteří dělají nezištné skutky, bylo oceněno ve Stavovském divadle. Mezi nimi Jindřich Hašek (uprostřed vepředu) .

Mezi dvanácti oceněnými laskavci je i karlovarský učitel Jindřich Hašek

Už při zamykání Ohře na podzim sjížděli vodáci řeku z Kynšperka do Sokolova, kde se konal program.

Hurá na řeku! O víkendu víla slavnostně odemkne Ohři

Ostrovský letohrádek zahájí sezonu dvěma vernisážemi

Ostrov – Letohrádek Ostrov zahajuje po zimní přestávce ve čtvrtek 27. dubna dvěma vernisážemi sezónní provoz.

DOTYK.CZ

Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí

Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

Trhovci nabízeli padělky zboží za 14 milionů korun

Chebsko – Na téměř 14 milionů korun byla vyčíslena hodnota nelegálního zboží, které vydávali za značkové prodejci v obchodním centru Asia Dragon Bazar ve Svatém Kříži a při kontrole na něj přišli celníci.

„Návrat do extraligy musí být okamžitý. Pokusíme se o to,“ hlásí Miroslav Vaněk

Karlovy Vary – Krátce po skončení posledního barážového kola, jež rozhodlo o sestupu Energie z extraligy, předstoupil generální manažer klubu Miroslav Vaněk před zástupce médií, aby informoval o dalším dění.