V kraji ještě stále není rozhodnuto, naději na postup má i třetí Chodov

KARLOVARSKO - Ani třetí kolo od konce nejvyšší krajské soutěže nepřineslo stoprocentní odpověď na otázku, kdo se bude ltos radovat z potupu do divize.

4.6.2007

Lokomotiva na Novou Roli umí.Foto: DENÍK/ Jiří Linhart

Největšími kandidáty jsou stále Stará Role a Hazlov, ale naději, byť jen teoretickou, má i třetí v tabulce Spartak Chodov.

Výsledky 30. kola

Nová Role – Lokomotiva 0:2 Vše podstatné se událo chvilku před a těsně po pauze, kdy hosté dali dva góly. Vedení uhájili i v posledních dvaceti minutách, kdy hráli o deseti. Branky: 40. Vaněk, 46. Kořán. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hrabovský (uspokojivý výkon) – Hrnčál, Chrástecký, DS Vorel. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (70. Horn). Diváci: 70. Nová Role: Pavlíček – Roulich (68. Drápalík), Špička, Tichý, Mayer, Dušek (84. Šustr), Krupička, Štěpánek, Šourek (59. Tomáš Chlup), Roman Chlup, Kotek. Trenér Stanislav Pavlíček. Lokomotiva: Ciprys – Kocmánek, Kubín, Votík, Mitterpach, Šnajdr (61. Šiška), Sedláček (46. Krejčí), Horn, Kořán (75. Kolář), Fassel, Vaněk. Trenér Antonín Sedlák.

Chodov – Hazlov 2:1 Vyrovnané utkání s menší převahou a větší bojovností na sraně domácích, a tomu také odpovídá výsledek. Branky: 2. R. Štěpán, 16. Dušek – 48. prokopec. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hodač (dobrý výkon) – Rousek, Bušek, DS Skála. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Chodov: Dutz – Dušek, Gregor, Gvizd, Smolka, Kaňok, Šustr (75. J. Štěpán), R. Štěpán (90. Vaněček), Klemera (81. Eszenyi), Obešlo, Širochman. Trenér Jiří Vican. Hazlov: Repčík – Bauer, Karafiát, Veleman, Mojcher, Draksl, Beneš, Bláha, Šlesingr, Prokopec, Komberec. Trenér Jiří Musil.

Drmoul – Útvina 2:3 Po bezbrankovém poločasu si domácí ve druhé půli vytvořili dvoubrankový máskok, ale v závěru zápasu hosté během deseti minut skóre dokonale otočili. Branky: 60. Tuhela, 75. Gargula – 83. Dvorský, 85. Konšťák, 93. Dvorský (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Henych (hodnocení nehlášeno) – Melničuk, Svatík, DS Kozel. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Drmoul: Vízner – Bolek, Zd. Nápravník, Gargula, Drobeček, Pánek, Novotný, Langer,Kotous, Lukáš Nápravník (46. Tuhela), Černohorský (88. Klofanda). Útvina: Levko – Šašek (69. Konšťák), Račanský, Straka, Vodička, Cerha, Větrovec, Rybka, Nováček, Michalec (77. Diviš).

Jiskra Aš – Skalná 4:1 Branky: 34. a 66. Biskup, 52. Houdek, 89. Lauko – 71. Frič. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Cvrk (hodnocení nehlášeno) – Vošmik, Aubrecht, DS Richter. ŽK: 1:0. Diváci: 130. Jiskra Aš: Čerňanský – Šiler (68. Woldert), Bárta, Brož (56. Lauko), Rádl, Aleš Houdek, Lukáš Houdek, Tóth, Střeček, Maher, Biskup (68. Porubský). Skalná: Klier – J. Tržil (36. Roth), Mizera, Zádrapa, Kirch, Kapic (51. O. Tržil), Židov, Koprušťák (82. Blasl), Frič, Mrázko, Špicl.

Nejdek – Nové Sedlo 1:4 Hosté šli rychle do dvoubrankového vedení, domácí pak vyrovnali hru a do poločasu snížili na rozdíl gólu. Jenže když za stavu 1:2 v 70. minutě domácí Dvořák nedal penaltu, narostla hostům opět křídla a v poslední desetiminutovce Nejdečáky dorazili dalšími dvěma góly. Branky: 39. Šlapa – 4. Suchý, 24. Gvizd, 81. Vágner, 84. Kovařík. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Berka (dobrý výkon) – Cvrk, Bušek, DS Vorel. ŽK: 2:5. Diváci: 250. Nejdek: Hudec – Poplštejn, Šimonek, Dolejš, Myslivec, Černý, Draxal, Němec (76. Bachratý), Valvoda, Dvořák, Šlapa (60. Smrt). Trenéři Jaroslav Růžička a Miroslav Šinovský. Nové Sedlo: Kocourek – Müler, Joza, Hányš, Rychna, Gvizd, Šeda, Belbl, Vágner, Suchý (38. Fakra), Kovařík (85. Planěk). Trenér Jiří Leitermann.

Toužim – Stará Role 0:0 Jedničkou zápasu byl starorolský gólman Lutzbauer, který svůj tým proti mírně lepším domácím vícekrát podržel. Rozhodčí: V. Štěrba – M. Štěrba, Aubrecht, DS Špak. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Toužim: Dalík – Kanát, Jiří Šulc, Jar. Hejkal, Moravec (47. Metlický), Nezval, Borek (90. Hudec), Hotěk, Hejna, Pavel Šulc (83. Malec), Mikula. Trenér Marek Daněk. Stará Role: Lutzbauer – Roubíček (35. Havel), Kvapil, Hrudkaj, Mäsár, Jílek, Slabý, Stýblo, Ozom, Voborský (70.Khodl), Plch (88. Jordán). Trenér Jaroslav Slabý.

Chyše – Dolní Rychnov 1:2 Domácím patřil úvod a brzy vedli, hosté ale do poločasu vyrovnali a v závěru zápasu strhli vítězství na svoji stranu. Branky: 8. Raška – 32. Elijaš, 82. Horník. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Chládek (dobrý výkon) – Hrnčál, Hrabovský, DS Tomášek. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Chyše: Nekvapil – Vácha, Rodling, Válek, Harvánek, Raška (Burda), Bouška (Dorňák), Laurich, Kubinec, Korec, Dvořák. Trenér Josef Šrámek. Dolní Rychnov: Sloboda – Bulíček, Kříž, Kalabza, Křenek (Valič), Vogl, Kurtin, Šimků, Horník, Elijaš, Lisý. Trenér Vladiír Sedláček.

Ostrov – Fr. Lázně 1:4 Domácí se hned v úvodu zápasu ujali vedení gólem z penalty za faul brankáře ve vápně, ale tím to z jejich strany skončilo. Kohouti byli herně lepší a zaslouženě vyhráli. Branky: 2. Horváth (PK) – 12. Bastl, 18. a 32. Syroha, 82. Elias. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Bacík (hodnocení nehlášeno) – Václavíková, Kulhavý, DS Špak. ŽK: 4:3. Diváci: 30. Ostrov: Sütto – Jura, Řáda, Lorenc, Koudelka, Filip Hladík, Petr Hladík, Karbula, Šrámek, Horváth, Rašman. Trenér Jiří Štessl. Fr. Lázně: Mour – Hibler, Valenta, Miroslav Větrovec, Petrák, Jan Větrovec, Országh, Najman, Jačka, Bastl, Syroha. Trenér Milan Kolouch.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.