Předposledním kolem se roztočila o víkendu třetí nejvyšší fotbalová soutěž České republiky. Union Cheb si na své konto připsal vítězství, zatímco Buldoci se loučili s letošní ČFL prohrou nejen s diváky, ale i s trenérem Jindřichem Dejmalem, který povede od nové sezony ČFL nováčka se Sezimova Ústí. FK Union

Cheb 2001 1 SK Slavia Praha B 0Hosté nastoupili do utkání sebevědomě a domácí tým zatlačili na jeho polovinu. Poté Union vyrovnal hru a obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany. I přesto však měli domácí více ze hry. Nejdříve neuspěl proti slávistickému brankáři Samoelovi Walter a správný recept nenašel ani Chod. Hned po změně stran vybídl milimetrovou přihrávkou do brejku Šebesta Papicu, který zatáhl míč až do pokutového území hostí a jeho nezištnou příhru proměnil v první, a jak se ukázalo později, i poslední branku tohoto zápasu chebský Pyška. V závěru mohl pečetit vítězství Unionu Jungman, ale na obranu Slavie už nevyzrál. Branka: 47.Pyška. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Mudra – Bureš, Grimm. ŽK: 2:1. Diváci: 350. Union: Kýček – Bauer, Martínek (8. Šebesta), Skoupý, Plašil – Suchánek, Papica, Čížek, Walter (63. Jungman) – Chod, Pyška (67. Macháček). Trenér: Ivan Pihávek. Buldoci se rozloučili s trenérem porážkou FC Bohemians Praha ⋌1 SK Buldoci Karlovy Vary⋌ 0 Před výkopem utkání došlo k předání poháru vítězi ČFL Bohemians. Poté následovala krátká oslava postupu do II. ligy.

V samotném zápase si domácí vytvořili mírnou převahu, kterou využili až ve druhém poločase. V 54. minutě stačil ještě střelu Galbavého brankář Buldoků Četverík vyrazit, ale na dorážku Zoubka už byl krátký. Hosté však zabrali, ale vyrovnat už nestihli. Domácí tak mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího Slavíčka slavit postup do druhé ligy, zatímco Buldoci se porážkou rozloučili s nejúspěšnějším trenérem v klubu Jindřichem Dejmalem. Branka: 54. Zoubek. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Slavíček - Moník, Kozlík. ŽK: 0:3. Sestava Buldoků: Četverík - Schuster, Tichota, Klečka, Kubice – Hrubý, Kostečka (89. minuta Čertík), Geňo (74. minuta Ušák), Pechar – Předota, Vaněček (90. minuta Sikora). Trenér: Jindřich Dejmal.