Toužim si v rytmu samby lehce poradila se Skalnou. Hazlov nenechal nikoho napochybách a v domácím prostředí rozstřílel Nejdek. Stejně si počínali ve 31. kole i hráči Staré Role, kteří nadělili „šestku“ Drmoulu. Po tomto kole už je jasná trojice sestupujích týmů. Kraj si příští týden naposledy vychutnají ve Skalné, Drmoulu a v Chyši. Pekelná hra o černého Petra, který se zapojí do ošidné baráže, je však stále otevřená. Kdo vyloží poslední trumf, se tak rozhodne mezi Nejdkem a Útvinou

jiskra Hazlov – FK Nejdek 5:1 Domácí exhibici začal v 52. minutě Prokopec. O tři minutky zvýšil vedení Hazlova Mojcher a když v 60. minutě přidal třetí zářez domácích Rossmeisl, s hosty to vypadlo na „ručník“. Naději Nejdku vrátil kontaktní gól Černého, ale Hazlov už si vedení pohlídal. Branky: 52. Prokopec, 55. Mojcher, 60. Rossmeisl, 77. Draksl, 82. Komberec – 65. Černý. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Henych – Novotný, Francúz, DS Strmiska. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Hazlov: Repčík – Bauer, Oršel, Veleman, Mojcher – Draksl, Beneš, Bláha, Šlesingr – Komberec, Prokopec. (stř. Vališ, Rossmeisl). Trenér: Jiří Musil. Nejdek: Hudec – Šimonek, Černý, Poplštejn, Myslivec – Draxal, Dolejš, Němec, Šourek – Dvořák, Šlapa. (stř. Valvoda, Mandous, Haas). Trenéři: Jaroslav Růžička, Miroslav Šinovský.

Baník Nové Sedlo – FC Cheb 1:4 Domácí se v duelu s týmem bojujícím o záchranu v soutěži ujali vedení Jozou. Hosté však vývoj čtyřmi zásahy otočili ve svůj propěch. Branky: Joza – Vondrášek 3, Vesecký. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Tichota – Hrabovský, Chládek, DS Richter. ŽK: 1:1. Diváci: 70. N. Sedlo: Kocourek – Joza, Rubáš, Gvizd, Šeda – Müller, Belbl, Holman, Hányš – Kovařík, Vágner. (stř. Planěk, Fiala, Farkaš). Trenér: Jiří Leitermann. Cheb: Vaigelt – Hrdina, Benkovský, Richter, Koloc – Vesecký, Eschler, Danč, Vondrášek – Brejcha, Oslvald. (stř. Musil, Čvančara). Trenér: Miroslav Švarc.

DDM Stará Role – Sokol Drmoul 6:0 Po jednobrankovém prvním poločase se domácí ve druhém dějství značně rozstříleli a předposlední celek tabulky tak může být rád za „šestku“ na svém kontě. Branky: 7. Ozom, 56. Plch, 70. Peroutka, 75. a 79. Jílek, 84. Stýblo. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hrnčál – Cvrk, Hodač, DS Zdvihal. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Stará Role: Lutzbauer – Havel, Kvapil, Hrudkaj, Mäsár – Jílek, Jordán, Stýblo, Ozom – Voborský, Plch. (stř. Khodl, Peroutka, Říha). Trenér: Jaroslav Slabý. Drmoul: Vízner – T. Bolek, Novotný, Gargula, Drobeček – Nečas, Semančík, Nápravník, Černohorský – D. Bolek, Tuhela. (stř. Pánek). Trenér: Štefan Kapolka.

Lokomotiva K. Vary – Chodov 2:2 Zdecimovaný domácí tým, ve kterém hrálo sedm dorostenců, statečně vzdoroval ambiciózním a fotbalovějším hostům celých devadesát minut a v závěru vydřel zaslouženou plichtu. Branky: 36. Fassel, 90. Sedláček – 16. Šustr, 36. Dušek. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Václavíková – Hodač, Bušek, DS Šterba. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (Dušek po 2 ŽK). Diváci: 120. Loko KV: Cypris – Matocha, Kubín, Votík, Riedl – Psohlavec, D. Sedláček, Krejčí, Šiska – Fassel, Vaněk. (stř. V. Sedláček, Kolář, Siládi). Trenér: Antonín Sedlák. Chodov: Pelech – Šustr, Obešlo, J. Štěpán, Dušek – Gregor, Machulka, Gvizd, R. Štěpán – Kaňok, Klemera. (stř. Eszenyi, Vaněček, Kastl). Trenér: Jiří Vican.

Sokol Útvina – FK Nová Role 1:2 V souboji dvou týmů ohrožených baráží se fotbalové štěstí přiklonilo více k hostujícímu týmu. Ve 23. minutě otevřel skóre duelu Roman Chlup. Před odchodem do šaten přidal druhý gól hostů Martin Šourek. Za domácí korigoval skóre Cerha. Novorolští tak opět utekli hrobníkovi z lopaty, zatímco Útvina ještě bude muset o svou účast v příštím ročníku bojovat na dálku s týmem Nejdku. Branky: 32. Cerha – 23. Roman Chlup, 42. Šourek. Poločas: 1:2. Rozhodčí: V. Štěrba mladší – Berka, Křížek, DS Kepl. ŽK: 5:6. ČK: 0:1 (50. Pavlíček). Diváci: 100. Útvina: Levko – Šašek, Račanský, Vodička, Straka – Cerha, Větrovec, Rybka, Nováček – Michalec, Dvorský. (stř. Konšťák, Diviš). Trenér: Eduard Kusík. Nová Role: Pavlíček – Roulich, Špička, Tichý, Krupička starší – Dušek, Hnízdil, Kotek, Šourek – R. Chlup, Kabele. (stř. Klas, T. Chlup, Krupička mladší). Trenér: Stanislav Pavlíček starší.

Další výsledky:

KEMA Skalná – SK Toužim 1:9 Toužim ve Skalné nezaváhala a domácím nadělila na cestu do I. A třídy devět branek. Branky: Špicel – Hotěk 3, Borek 3, Nezval 2. Nezval. Poločas: 0:4. Rozhodčí: Kobielský – Svatík, Gendráč, DS Mlčoch. ŽK: 3:0. Diváci: 100. Dolní Rychnov – Jiskra Aš 1:3 Branky: 56. Elijaš – 14. a 91. Biskup, 27. L. Houdek. Poločas: 0:2. Rozhodčí: M. Šterba – Bacík, Kulhavý, DS Votík. ŽK: 2:2. Diváci: 80.