Po senzační výhře nad Ostrovem v poměru 7:3 tentokrát vyšel Nejdek bez bodové radosti, když ligovým dorostencům mosteckého Baníku U19 podlehl po velkém boji 1:3.

Zápas proti ligovým dorostencům se odehrával ve vysokém tempu, kterému se Nejdečtí ovšem dokázali přizpůsobit a ze zabezpečené obrany pak podnikali nebezpečné útoky. Jeden takový dokázal brankově využít po přihrávce Tomáše Sojky Petr Ševčík. Mostečtí se dostávali k ohrožení nejdecké branky pouze střelami z větší vzdálenosti, ty ale s přehledem zneškodnil nejdecký gólman Jakub Hudec.

Druhý poločas se odehrával v podobném nádechu. Nejdečáci si dokonce vytvořili gólové šance k navýšení svého těsného náskoku, přesto to byli domácí borci, kteří v 75. minutě vyrovnali a těsně před koncem rozhodli dalšími dvěma slepenými góly o svém dvoubrankovém vítězství.

Baník Most U19 – FK Nejdek 3:1 (0:1)
Branka Nejdku: Ševčík. FK Nejdek: Hudec – F. Rutrle, Myslivec, Draxal, J. Rutrle – Mandous,
Sulák, Falatek, Bachratý – Zuzkovič, Ševčík (stř. Černý, Sojka, Holý, Vašš). Trenéři: Šinovský, Krejčí, Licek.