V oficiálně desátém kole podzimní části okresního přeboru se nedařilo favoritům. Vedoucí celek tabulky Vojkovice musel dohánět jednobrankové manko na hřišti Bochova, když nakonec skončilo utkání nerozhodným výsledkem. Pro Vojkovičáky to tak byla třetí podzimní bodová ztráta.

Před desátým kolem druhá Březová se taktéž měla co otáčet, jelikož po prvním poločase prohrávala na svém hřišti překvapivě s nováčkem soutěže Sadovem jednobrankovým rozdílem. I v tomto utkání se nakonec body po nerozhodném výsledku dělily. Zaváhání obou týmů z vrchu tabulky pak využila ostrovská rezerva, která si dojela pro povinné vítězství na půdu nováčka z Verušiček, kde mu nasázela čtyři branky. Tím se v tabulce dostala právě před tým Březové.

Peprné derby, které se odehrálo na pažitu v Pile, kde se proti tamnímu výběru postavila Kolová, nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím domácího celku, který o svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, když Kolovákům nasypal během pěti minut dva góly. Trhat vlasy na hlavě si pak museli po utkání s Hájkem fotbalisté karlovarského Bacardi, kteří přišli o výhru až v nastaveném čase, a museli se tak spokojit pouze s jednobodovým ziskem.

Výsledky, 10. kolo

Hájek – Bacardi 2:2 (0:1)
Branky karlovarských celebrit v dresu karlovarského Bacardi zařídili Libor Marek a Tomáš Zoka. Za domácí se poté střelecky prosadili dva Pavlové, a to Kadlec a Sojka. Před čtyřiceti fanoušky odřídil duel sudí Ladislav Godža. ŽK: 3:0.

Bochov – Vojkovice 1:1 (1:0)
Domácí vyhráli první poločas brankou Václava Spejchala, hosté pak ten druhý po přesné ráně z kopaček Lubomíra Procházky. Před 42 diváky rozhodoval souboj o mistrovské body arbitr Pavel Šeda. ŽK: 0:1. ČK: 0:1.

Pila – Kolová 2:0 (2:0)
Skóre derby otevřel ranou z hranice šestnáctky domácí forvard Jiří Kalman. O druhou trefu Piláků se poté zasloužil Rudolf Brožík mladší. Před sedmdesátkou fanoušků zelených pažitů odpískal utkání rozhodčí František Krejčí. ŽK: 2:2.

Březová – Sadov 2:2 (1:2)
V dresu Sadova se v prvním poločase dvakrát střelecky prosadil šutér Václav Sedláček, za domácí poté skóroval Miroslav Šenfus. Po změně stran zajistil Březovákům na jejich hřišti alespoň zisk jednoho bodu přesnou ranou Michael Siládi. Před 60 fandy odřídil zápas sudí Jiří Zázvorka. ŽK: 1:2.

Další výsledek: Verušičky – Ostrov B 2:4 (1:3).