V prvním utkání dalšího dvoukola divizní soutěže skupiny C futsalisté z Karlových Varů podlehli plzeňskému Do Dna 2:4 a ani ve druhém duelu se z bodového zisku neradovali, když podlehli Lochotínu v poměru 1:8.

FutFet – Do Dna 2:4

V oslabené sestavě poslal domácí tým do vedení po individuální akci kanonýr Drobný. Na dvoubrankový rozdíl pak upravil v 19. minutě, taktéž po samostatné akci okořeněné o dvoje ´housky´, Štípek. Jenže Karlovaráci, kteří bojovali pouze v šesti hráčích, doplatili na docházející síly. V závěru prvního poločasu totiž řádně futsalově zkolabovali. Hosté z Plzně toho dokázali brankově využít. A to rovnou třikrát. Po změně stran pak Plzeňáci přidali i čtvrtou trefu, na kterou již i přes velkou snahu Karlovaráci nedokázali brankově odpovědět.

Branky: 13. Drobný, 19. Štípek – 23. Fiedler, 24. Lecjaks, 25. Peroutka, 32. Dvořák. Poločas: 2:3. Rozhodčí: Novotný, Krejčí. ŽK: 0:1. Diváci: 15.

FutFet – Lochotín 1:8

Ve druhém utkání pak odolávali hráči FutFetu nájezdům Lochotína až do 8. minuty, kdy se střelecky prosadil Salák. Pak během tří minut přidal Lochotín další tři branky, když se dvakrát prosadil Mika a jednou Vinc. To ještě navíc Mika pohrdl pokutovým kopem, i přesto karlovarské palubovce diktovali tempo pouze hráči z města piva. To i po změně stran, když navíc FutFetu naložili další tři branky. O jedinou trefu Karlovaráků se pak postaral Soukup.

Branky: 34. Soukup – 8. Salák, 16. Tříska, 17. a 18. Mika, 24. Vinc, 33. a 42. Rohrer, 40. Kolonoh. Poločas: 0:5. Rozhodčí: Krejčí, Novotný. ŽK: 3:1. Diváci: 10.

FutFet: Jokš – Štípek, Drobný, Soukup, Pokrupa, Janeček, Ludvík.