Nejdek - Svěřenci trenéra Šinovského v duelu s Lipovou dokázali smazat dvoubrankové manko

5.10.2011
Fotogalerie
9 fotografií

V osmém kole krajské I. A třídy vybojoval Nejdek (v modrém) bod za nerozhodný výsledek 2:2 s týmem Lipové (ve žlutém).Foto: Deník/Daniel Seifert

V osmém kole krajské I. A třídy zamířila na půdu nováčka Nejdku v roli favorita Lipová. To také v úvodu zápasu potvrdila, když se dvakrát radovala ze vstřelené branky. Nejdečáci však neponechali nic náhodě a svou bojovností dovedli utkání do nerozhodného stavu. A to navíc v závěru mohli gólový obrat dokonat, ale v koncovce jim chybělo více klidu a fotbalového štěstí. Nakonec se tedy oba týmy rozešly smírem po výsledku 2:2.

Samotné utkání načali aktivněji domácí, ale ze vstřelené branky se paradoxně radovali hosté, když se střelecky zaskvěl přesnou ranou Marek Tůma. Domácí jedenáctku to však nesložilo, ta ještě více přidala na důrazu, ale opět bez brankového efektu. To hosté do čeho v prvním poločase kopli, to skončilo v nejdecké svatyni. Poločasový stav totiž stanovil druhou brankou lipovský Petr Bílek.

I po změně stran byl Nejdek fotbalovější, zatímco hosté se usadili před svou šestnáctkou a domácímu výběru zatápěli z rychlých výpadů do otevřené obrany. V 70. minutě si fanoušci Nejdku konečně mohli řádně zakřičet gól, když si Václav Bečvář pohrál s několika hráči Lipové, poté naservíroval balon na hranici šestnáctky, kde stál osamocený kapitán Nejdku Zbyněk Draxal, který technickou střelou překonal brankáře Lipové. Vstřelená branka domácí ještě více nakopla, a hosté mohli děkovat svému brankáři, který ve své svatyni řádně čaroval. Nestačil až na akci novice v dresu Nejdku Davida Šambergera, který si pohrál s hráči Lipové. Následnou přihrávkou našel v těžké pozici Tomáše Zuzkoviče, který už věděl, kam má míč uklidit. Pak už na hřišti bylo jen jedno mužstvo, a to Nejdek. Na branku Lipové se valil jeden útok za druhým a brankář Lipové prokazoval parádními kousky své kvality. Velkou příležitost skórovat měl nejdecký Mandous, který ale hlavičkoval před prázdnou brankou mimo tři tyče. A když se neujaly ani další šance Nejdku, skončilo utkání nerozhodným výsledkem.

Nejdek – Lipová 2:2

Branky: Draxal, Zuzkovič – Tůma, Bílek. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Balhar. Diváci: 160.
Nejdek: Hudec – F. Rutrle, Jílek, Myslivec, J. Rutrle – Kinkal, Halapej, Draxal, Bečvář – Mandous, Zuzkovič (stř. Šambereger, Ševčík). Trenér: Miroslav Šinovský.

5.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Monitoring ukázal, že klíšťová encefalitida nehrozí

NOVÁ restaurace „tankovna“ vznikla v Ambassadoru. Co zde čepují, je jasné.

Národní dům láká na dobovou tankovnu

Město si konečně našlo firmu, která spočítá lampy

Karlovy Vary - Veřejná zakázka na pasportizaci veřejného osvětlení města Karlovy Vary má svého vítěze. „Do výběrového řízení se přihlásilo pět firem. Rada města se nakonec rozhodla pro firmu Radka Pechmana," uvedl náměstek primátora Čestmír Bruštík.

Z policejních svodek aneb Černá kronika Karlovarska

Karlovarsko - Jakými případy se zabývala v uplynulých dnech policie, kriminalisté či strážníci?

Po Finsku přichází čas extraligy. Karlovarsko hostí Zlín

Nabitý program Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko pokračuje na domácí scéně. Tři dny po návratu z Finska z úspěšné odvety Poháru CEV čeká druhý tým extraligové tabulky třetí zápas v osmi dnech. „S cestováním je to samozřejmě náročnější, ale díky tomu, že jsme vyhráli, jsme na pozitivní vlně a únava se lépe regeneruje," poznamenal kapitán mužstva Ondřej Hudeček.