Karlovy Vary - Výběr Karlovarska – Real Top 5:5

7.7.2011

V rámci benefičního utkání se utkaly na stadionu ve Dvorech společenské, hudební, herecké či fotbalové celebrity v dresu Real Top Praha s Výběrem Karlovarska. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 5:5.Foto: Deník/Daniel Seifert

V rámci festivalového šílenství se odehrálo v úterý na fotbalovém stadionku ve Dvorech benefiční utkání sportovních, hudebních a hereckých celebrit v dresu Real Top Praha a Výběru Karlovarska na pomoc dětem postiženým cystickou fibrózou.

Na dvorském pažitu se tak představili fotbalisté Jiří Jarošík, Horst Siegl, Josef Němec či Ivo Ulich, které doplnili komentátoři Jaromír Bosák nebo David Kozohorský.

Řady herců pak ozdobil svou účastí ´Jakub Kohák´. Tentokrát se utkání nezúčastnil Vojta Dyk, který si dva dny před duelem zlomil nohu, dále pak chyběli v dresu celebrit Ivan Trojan či Petr Vondráček.

I přesto se bylo na co koukat.
Celebrity v dresu pražského Real Topu vyhrály ve Dvorech první poločas tříbrankovým rozdílem, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Jiří Jarošík, Horst Siegl a Ivo Ulich.

Nakonec však benefiční utkání po změně stran skončilo zaslouženou remízou 5:5, když za Výběr Karlovarska mířili přesně mezi tři tyče ostřílení fotbaloví harcovníci Honza Drahoš a Karel Tichota, jednou pak Tomáš Oslovič.

Výběr Karlovarska – Real Top 5:5
Branky: Drahoš 2, Tichota 2, Oslovič – Ulich 2, Jarošík, Siegl, Šmíd. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Zázvorka. Diváci: 300.
Real Top Praha: Dobeš – Balage, Bosák, Jelínek, Šmíd, Ulich, Siegl, Němec, Jarošík, Bruch, Kozohorský, Kohák. Trenér: Antonín Honomichl.

7.7.2011 VSTUP DO DISKUSE

Nehod výrazně přibylo, jejich obětí naštěstí ne

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Loket – Mezi muzikanty, kteří při koncertu v loketském amfiteátru podpořili karlovarské hokejisty, byli i Pestalozzi. Kapela, která s přestávkami hraje už třicet let.