Porážka. Tu si v rámci dalšího kola II. České ženské fotbalové ligy ovedzli z Příbrami fotbalistky karlovarského 1.FC, když po vyrovnaném prvním poločase nakonec prohrály celý duel v poměru 3:4.

K utkání do Příbrami zamířily Karlovarčky značně oslabeny, když se místo zraněné brankářky Hájkové kvůli zranění musela postavit mezi tři tyče hráčka z pole Patakiová.
Jako první se zapsala do střelecké listiny karlovarská kapitána Stojkovičová. Z vedení se však tým z lázní radoval pouhé dvě minuty, když si správně seřídila mířidla příbramská Dědinová.

Ve 40. minutě se ujala vedení pro změnu Příbram, když si Karlovaračky nechtěně vstřelily Bartošovou vlastní branku. Ale stejně jako v prvním případě se domácí fotbalistky radovaly z vedení pouhou minutku, když se do střeleckých statistik zapsala hostující Hanka Janochová.
Ve druhém poločase už to bylo o něčem jiném. Hlavní roli v něm sehráli zejména překvapivě nepřesní rozhodčí, na což doplatila jedna z karlovarských fotbalistek zraněním obou nohou, kterou navíc z utkání musela odvézt záchranná služba.
I přesto měly karlovarské fotbalistky více za hry, ale neměly žádnou šnaci odvézt si z Příbrami jakoukoliv bodovou radost.

Příbram – 1.FC K. Vary 4:3

Branky: Dědinová 3, vlastní – Stojkovičová 2, Janochová. Poločas: 2:2. ŽK: 1:4.
Příbram: Pilousková – Pilíková (86. Hejdová), Boukalová, Štěchová, Karasová – Dědinová, J. Císařová, V. Císařová, Smíšková – Kočová, Drdošová.
1.FC K. Vary: Patakiová – Bartošová, Toporová, Čepilová, Kulovaná – Brožáková (37. Sedláčková), Sladkovská, Beranová ( 77. Zítková), Janochová – Stojkovičová, Kocková.