Hvězdě zařídila cenný bod Iveta Stojkovičová

Karlovy Vary – O víkendu zahájily jarní část České fotbalové ligy žen hráčky SKP Hvězda Karlovy Vary. Na svém hřišti v Dalovicích přivítaly výběr čáslavského FK.

31.3.2015

SKP Hvězda Karlovy VaryFoto: SKP Hvězda K. Vary

Hosté dorazili k utkání pouze v deseti, ale i přesto sahali po vítězství, které jim nakonec uzmula v 90. minutě karlovarská kanonýrka Iveta Stojkovičová, jež vyrovnala na konečných 3:3. Právě Stojkovičová byla hlavní postavou Hvězdy, když si v utkání připsala na svůj účet hattrick.

Hostující hráčky nastoupily do utkání oslabeny o jednu hráčku, i přesto vstoupily do utkání velmi odvážně a hned z prvního útoku se ujaly vedení. Karlovaračky však bojovaly a odměnou jim byla vyrovnávací branka Stojkovičové. Před obrátkou stran šla však Čáslav podruhé do vedení, když brankově potrestala hrubku v karlovarské obraně.

Do druhého poločasu nastoupily domácí s touhou vyrovnat a to se jim podařilo po krásné akci, kterou zakončila úspěšně střelecky naladěná Stojkovičová.
Jenže v závěru ovládly hru hostující hráčky, které byly znatelně fyzicky lépe připraveny. Na karlovarskou branku se tak valil jeden útok za druhým a bylo otázkou času, kdy Čáslav vstřelí třetí branku, což se během závěru duelu také stalo.

V poslední minutě se k domácím přiklonilo přece jen štěstí, když se po standardní situaci opět střelecky prosadila Stojkovičová, která svým hattrickem zařídila Hvězdě velmi cenný bod.

SKP Hvězda Karlovy Vary – FK Čáslav 3:3 (1:2). Branky Hvězdy: Iveta Stojkovičová 3.Rozhodčí: Tůmová, Pachtová, Matějka.

Hvězda: Grůzová -Jirsová, Čepilová, Brožáková, Sochorová – Jandová, Janochová, Stojkovičová, Zubzandová – Licková, Czelderová (stř. Šebková). Vedoucí: František Holeček.