I. A třída: Nová Role doma přejela Habartov

Nová Role – Fotbalisté Nové Role hostili v I. A třídě Baník Habartov.

20.9.2012

Hosté vzdorovali domácím borcům celý první poločas. Ve druhém už ale nápor neustáli a nakonec prohráli 4:0.

První poločas branku nepřinesl, i když domácí dostali pokutový kop. Za to ve druhé půli jich padlo více než dost. Po velké sérii neúspěšných rohových kopů v 62. minutě zahrával Marek Palivec další standardku. Míč se točil do branky k přední tyči, kde si ho však hostující brankář Pokora nešťastně srazil do vlastní sítě. Do rozevřené obrany v 70. minutě podnikli domácí rychlý protiútok. Tomáš Chlup dobře zatáhl míč a přízemní přihrávkou přes jednoho z obránců hostů našel v dobrém náběhu Jardu Vaverku, který z první propálil hostujícího brankáře.

V 82. minutě se domácí dočkali další branky. Kuba Vodrážka dobrou kolmicí vysunul Chlupa, který v sólovém nájezdu sice obešel hostujícího brankáře, ale při kličce se vytlačil z ideálního střeleckého úhlu. Přesto ještě stačil najít přihrávkou před brankou Lukáše Hájka, jenž zvýšil už na 3:0.

Poslední gól padl dvě minuty nato. Vodrážka opět skvostnou kolmicí vysunul střídajícího Vencu Skopového, který po dobré sólové akci ideálně předložil Chlupovi na zakončení. Ten sice ještě neskóroval, ale míč se vrátil odrazem k Markovi Palivcovi, jenž se již nemýlil.

Domácí kouč mohl být tak maximálně spokojený. „V první dvacetiminutovce jsme si dobrou hrou vytvořili tlak a měli i možnost penalty. Jenomže pak šla naše hra dolů. Přizpůsobili jsme se soupeři. Po přestávce jsme sice přidali na pohybu, byli i lepší, ale nic jsme nebyli schopni vymyslet. Ze spousty rohových kopů se nakonec jeden vydařil a šli jsme do vedení. Po úvodní uklidňující brance už jsme začali hrát fotbal a soupeře jsme dorazili několika pohlednými akcemi," ohlíží se za zápasem trenér Vakeš a pokračuje: „Sice tento výkon nebyl úplně ideální, ale na druhou stranu jsme byli rozhodně lepším týmem a výhru si zasloužili."

FK Nová Role – Baník Habartov 4:0 (0:0)
Branky: 62. a 84. Palivec, 70. Vaverka, 82. L. Hájek. ŽK: 1:0 (21.Palivec). Rozhodčí: Chrástecký – Balhar, Francúz, DS Tomášek.
Nová Role: Krupička ml. – L. Hájek, Špička, Krupička st. (76. Nitsch), Hnízdil, Palivec, Červík, Jak. Vodrážka, Valta (79. Skopový), Jar. Vaverka, T. Chlup. Trenér: Vakeš.

20.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Plynová pistole.

Trojici lidí vulgárně nadával, s pistolí v ruce křičel, že je zabije

Zámek Kynžvart

Zámek zacílil na nejmenší

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Karlovarský kraj – Vodácká sezona na Ohři se letos vydařila, shodují se majitelé půjčoven, tábořišť i samotní vodáci. Přestože ještě nekončí, hlavní nápor má řeka s blížícím se koncem letních prázdnin už za sebou.

Triatlonový kolotoč zahájí Geis Baby Duathlon

Karlovy Vary – Triatlonový kolotoč, který je nachystán od 2. do 3. září v lázeňském městě a který bude tentokrát ve světovém hávu, tradičně odstartují triatlonové naděje.

OTÁZKA PRO: Jiřího Karase, starostu Dalovic

V části Dalovic, konkrétně ve Všeborovicích, se již nějakou dobu rekonstruuje most. Jak práce pokračují a kdy skončí? Může se most v současnosti alespoň v omezené míře používat?

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".