Po dvou brankách Karlovaráků bylo utkání ukončeno pro nedostatek hráčů hostů, když se duel hrál pouhých osm minut. Poslední Kynšperk si pak doma vyšlápl v derby na tým Krajkové, kterému nasypal pět branek, a na konto si připsal pátou výhru v soutěži. Bochov si doma zastřílel proti Skalné, když slavil šestigólovou výhru. Horní Slavkov si dojel pro čtyřbrankové vítězství na půdu Plesné a Jáchymov uzmul velmi důležité body v souboji tabulkových sousedů, když uspěl na půdě Kynžvartu.

Loket doma zvládl derby s Dolním Rychnovem a i nadále si drží jarní neporazitelnost, a navíc jako jediný tým ještě neztratil ve druhé polovině soutěže bod. Rezerva Královského Poříčí dosáhla na stadionu Kraslic na čtyřbrankovou výhru.

I. A třída: Stará Role projela slibný náskok

I. B třída, 23. kolo
Kynšperk – Krajková 5:3 (3:2). Branky: 15. Urbánek, 30. Packert (pk), 44. Šefl, 76. Kaucký, 80. Běhounek – 5. Majzner, 10. Petrák, 78. Švandrlík.
Plesná – Horní Slavkov 0:4 (0:3). Branky: 2. a 51. Němček, 13. a 40. Horváth.
Lázně Kynžvart – Jáchymov 0:3 (0:1). Branky: 17. Křížek, 46. Hekel, 50. Klečka.
Kraslice – Královské Poříčí B 0:4 (0:2). Branky: 30. Číž, 43. Unger, 60. Zaja, 78. Friml.
Bochov – Skalná 6:2 (3:0). Branky: 2. Tvrdek, 32. Machala, 38. M. Janáček, 52., 75. a 88. P. Janáček (druhá pk) – 54. vlastní, 72. Glazer.
1. FC Karlovy Vary B – Hranice nedohráno. Utkání bylo v 8. minutě ukončeno za stavu 2:0 pro nízký počet hráčů.
Loket – D.Rychnov 3:1 (1:0). Branky: 37. Faber Robert, 50. Faber Robert, 72. Horváth Marek (pk) – 66. Šantora Václav.