VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem

Karlovarsko - Program fotbalových soutěží

17.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Krajský přebor: Dva z vedoucího tria hrají venku

Už po šesté se otevřou brány fotbalových stadionů a hřišť ve Fincentrum krajském přeboru.
Fotbalisté Dolního Rychnova mají před sebou velice těžkého soupeře. Na jejich hřiště přijede jeden ze dvanáctibodových celků, který vévodí soutěži, a to z Chyše.

Zajímavé to bude i ve Františkových Lázních, kde se představí Žlutice. Sokol zpod Vladaře je zatím čtvrtý a to je na nováčka slušné.
Dalších pět zápasů začíná v sobotu, od 16:30 hodin Baník Union Nové Sedlo si to rozdá s Viktorií Mariánské Lázně. V Citicích se představí předposlední Horní Slavkov.

Průběžný lídr tabulky zavítá do Staré Role, kde ho na stadionku ve Vančurově ulici přivítá místní tým DDM a poslední Bukovany si to rozdají s Hvězdou Cheb.

Kolo pak zakončí nedělní utkání v Toužimi, kde se představí Spartak Chodov. Ten se bude muset obejít bez Jakuba Kopřivy, který dostal stopku na tři zápasy za faul v zápase se Starou Rolí.

Program, 6. kolo: D. Rychnov – Chyše (SO, 10:30), Františkovy Lázně – Žlutice (SO, 15:30 hřiště UMT), Nové Sedlo – Mariánské Lázně (SO, 16:30), Citice – Horní Slavkov (SO, 16:30), Stará Role – Ostrov (SO, 16:30), Bukovany – Hvězda Cheb (SO, 16:30), Královské Poříčí – Vintířov (SO, 16:30), Toužim – Chodov (NE, 16:30).

Krajská I. A třída: Kraslice jedou na půdu nepříjemného Nejdku

Několik velice zajímavých zápasů slibuje šesté kolo krajské I. A třídy.
Jako první vyběhnou na trávník fotbalisté karlovarské Lokomotivy, kteří hostí béčko starorolského DDM. Zápas začíná v sobotu klasicky v 10:15 hodin.
Tři utkání pak mají výkop o čtvrt hodiny později. Olympie Březová hostí Čechii Dalovice. Sokol Drmoul si to rozdá s FC Cheb a Jiskra Aš uvítá na svém hřišti Lipovou.

Dále se bude hrát v Lomnici, kde se od 15 hodin představí Rotava.

V sobotu odpoledne je na programu ještě duel Nové Role s Habartovem se začátkem v 16:30 hodin
Celé kolo pak zakončí klání Nejdku, který na svém hřišti uvítá Kraslice. Ty jako jediné ještě nepoznaly hořkost porážky.

Program, 6. kolo: Loko K. Vary – St. Role B (SO, 10:15), Březová – Dalovice (SO, 10:30), Drmoul – FC Cheb (SO, 10:30), Aš – Lipová (SO, 10:30), Lomnice – Rotava (SO, 15:00), Nová Role – Habartov (SO, 16:30), Nejdek – Kraslice (NE, 15:00).

Krajská I. B třída: Vedoucí Útvina hostí béčko Královského Poříčí

Nejnižší krajská soutěž pokračuje svým šestým dějstvím. Vedoucí Útvina hostí na svém stadionku rezervu Královského Poříčí.
První zápas kola začne v Kynšperku, kde se od 15 hodin představí Olympie Hroznětín. Hodinu nato vyběhnou na hřiště i hráči Dolního Žandova, kteří uvítají Ostrov B.

Další tři utkání začínají v úřední čas, tedy v 16:30 hodin. Sokol Teplá bude hostit Studánku. Loket pak na hřišti u řeky Ohře přivítá bečovský Slavoj. Poslední sobotní zápas pak svede vedoucí tým z Útviny, jenž se na vlastním trávníku střetne s rezervou Královského Poříčí.
Poslední dvě utkání se uskuteční v neděli, a to shodně v 15 hodin. Horalé z Jáchymova hostí tým ze Skalné a v Sedleci se pak představí SK Božičany.

Program, 6. kolo: Kynšperk – Hroznětín (SO, 15:00), D. Žandov – Ostrov B (SO, 16:00), Teplá – Studánka (SO, 16:30), Loket – Bečov (SO, 16:30), Útvina – Kr. Poříčí B (SO, 16:30), Jáchymov – Skalná (NE, 15:00), Sedlec – Božičany (NE, 15:00).

Okresní přebor: Zatím nulová Slavia Junior jede na hřiště Kolové

Okresní přebor pokračuje už svým šestým kolem a podle všech prognóz se bude na co dívat.
Jako první rozehrají kolo v Abertamech, kde se v sobotu od 11:15 hodin představí tým Březové. Rukavičkáři se zatím jako nováček drží na solidním pátém místě. Březová je na tom o poznání hůře. Ta v pěti kolech získala zatím jen čtyři body.

U radošovského dřevěného mostu se odehraje to správné derby. Od 15 hodin se zde představí Tělovýchovná jednota Vojkovice a už jen fakt, že se potkávají tito dva soupeři, je zárukou, že se bude opravdu na co dívat.

Ostatní utkání okresního přeboru se hrají v sobotu, a to od 16:30 hodin.

Vedoucí celek soutěže z Merklína bude mít co dělat, aby svoji pozici uhájil. Na jeho hřišti se totiž představí Baník Pila, který právě na merklínské borce ztrácí pouhé dva body.

Zajímavé to bude i na Kolové, kam přijede karlovarská Slavia Junior. Ta v tomto ročníku nezískala ani jeden bod a ráda by vše konečně napravila.
Hřiště ve Staré Roli v Truhlářské ulici je domovským stánkem DC Bacardi. To šlape Merklínu na paty a rádo by se posunulo do čela tabulky. Jenomže v šestém kole mají před sebou jednu velikou překážku. Tou budou hráči Nových Hamrů, kteří nedají kůži jen tak lacino.

Další utkání se hraje v Perninku. Místní Sokol, který táhne střelec Jan Janda, se bude prát o další body s toužimskou rezervou. Diváci, kteří dorazí na toto utkání, se mohou těšit na soutěž. Vstupenky na zápas jsou totiž slosovatelné a výherce si domů odnese lahvičku vína.

Další béčko, které hraje okresní přebor, je to nejdecké. To přivítá na svém hřišti Sokol Bochov. I tento duel slibuje zajímavou kopanou.

Program, 6. kolo: Abertamy
– Březová (SO, 11:15), Kyselka
– Vojkovice (SO, 15:00
hřiště Radošov), Merklín –
Pila (SO, 16:30), Kolová – Slavia
Junior K. Vary (SO, 16:30),
Bacardi K. Vary – Nové Hamry
(SO, 16:30 hřiště Truhlářská),
Pernink – Toužim B (SO,
16:30), Nejdek B – Bochov (SO,
16:30).

III. třída: Sokol Sadov hostí rezervu Hroznětína

Fotbalová třetí třída Karlovarska vstoupí o víkendu do svého šestého kola. Poslední Stanovice budou chtít bodově vybrat Počerny.
Celé kolo se hraje v sobotu odpoledne. Tři zápasy začínají v 15 hodin.

Sedlecká rezerva, která je zatím v tabulce desátá, hostí B tým Žlutic. Sokolům zatím patří šesté místo.
Další béčko v soutěži, tentokrát z Chyše, se vypraví daleko do hor. U německých hranic je budou čekat borci Potůčků.
Počerny hrají druhé utkání v řadě na vlastním hřišti v kaštanové aleji. Tentokrát se mezi staletými stromy představí Stanovice, které už by rády vyhrály.
Čtyři utkání začnou v úřední výkop, tedy v 16:30 hodin.

Sokol Štědrá si to rozdá s Agrem Stružná. Toto utkání by mohlo být velice zajímavé, jelikož se potkají druhý a třetí celek tabulky.
Verušičky opustí svůj domovský stánek na Doupově a vyrazí do Hájku. Domácí Sokol je podle postavení v tabulce favoritem utkání a je jen otázkou, zda dokáží svoji útočnou sílu využít.

Vedoucí tým soutěže Sadov uvítá na svém hřišti rezervu Olympie Hroznětín. Domácí chtějí další tři body.
Celé kolo pak zakončí zápas B týmu Baníku Pila, kde se představí tým Děpoltovic. Pila je zatím předposlední a ráda by po šestém kole poskočila v tabulce směrem nahoru.

Program, 6. kolo: Sedlec B – Žlutice B (SO, 15:00), Potůčky – Chyše B (SO, 15:00), Počerny – Stanovice (SO, 15:00), Štědrá – Stružná (SO, 16:30), Hájek – Verušičky (SO, 16:30), Sadov – Hroznětín B (SO, 16:30), Pila B – Děpoltovice (SO, 16:30).

IV. třída: Otročín si to rozdá s Krásným Údolím

Pralesní liga, oficiálně pak IV. třída Karlovarska, po šesté roztočí svůj kolotoč.
Na hřišti v Drahovicích nastoupí hráči Dvorů proti rezervě Slavoje Bečov. Oba celky dělí v tabulce pouze jeden jediný bod, takže je o co hrát.
Další tři zápasy se hrají v neděli odpoledne. Dva začínají ve 14 hodin.
Slavia Krásné Údolí se vypravuje do Otročína. Domácí tým Budoucnosti je momentálně na druhém místě tabulky a bez větších problémů by měl bodovat i v tomto zápase.

Druhý duel, jenž začne dvě hodiny po poledni, se koná v Bochově. Béčko Sokola hostí rezervu Dalovic.
Poslední zápas kola se odehraje v Olšových Vratech, kde se představí jedenáctka Údrče.

Program, 6. kolo: Dvory – Bečov B (SO, 16:30 hřiště UMT Drahovice), Otročín – Kr. Údolí (NE, 14:00), Bochov B – Dalovice B (NE, 14:00), Ol. Vrata – Údrč (NE, 16:30)

Autor: Jan Čech

17.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Momentky z připomínky 800. výročí kostela sv. Jakuba a Filipa na Chvojně.

Maketu odhalí poslední český rytíř

Ilustrační foto

Motivací mají být stipendia od kraje

Kvůli opravě mostu ve Dvorech čeká na motoristy objížďka

Karlovy Vary - Pozor, se stavebními pracemi souvisí některé dlouhodobé uzavírky ve Dvorech.

Z Lomnického potoka nelze kvůli suchu čerpat vodu

Karlovarsko - Vodoprávní úřad karlovarského magistrátu vydal na žádost státního podniku Povodí Ohře s platností do odvolání zákaz odběru povrchových vod z Lomnického potoka, přítoku vodárenské nádrže Stanovice.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

III. třída: Otročín se postaví Krásnému Údolí

Karlovy Vary – Třinácté kolo má na programu okresní III. třída Karlovarska. Magnetem bude souboj Otročína a nedalekého Krásného Údolí, což slibuje zajímavou fotbalovou bitvu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení