Karlovaračky zabraly a slavily doma výhru!

Karlovy Vary – Víkendová nadílka sněhu nadělala nejednomu týmu hodně starostí. Netýkala se však karlovarského 1.FC.

1.11.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

To v rámci II. České ženské fotbalové ligy totiž své utkání na dobře připraveném pažitu v Dalovicích s týmem teplického DFK odehrálo. Nakonec si Karlovaračky připsaly na své konto zasloužené vítězství.

Od úvodních minut druholigové duelu diktovaly tempo utkání karlovarské hráčky, které již v 18. minutě vedly tříbrankovým rozdílem, když se do statistik dvakrát zapsala Kunešová a jednou pak Stojkovičová.

Jenže náskok jakoby karlovarské družstvo ukolébal. Začaly kazit rozehrávku, čehož fotbalistky Teplic dvakrát brankově využily, když se do statistik zápasu dvakrát zapsala Janečková. Po změně stran hráčky 1.FC přidaly na obrátkách, tím si tak vytvořily převahu. Tu pak dvakrát gólově zúročily, když se dvakrát brankově radovala Čepilová, která tak zajistila svému týmu hodně cenné vítězství.

1.FC K. Vary – Teplice 5:2
Branky: Kunešová 2, Čepilová 2, Stojkovičová – Janečková 2. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Šauflová – Kaucký, Dotzauer. ŽK: 2:3. ČK: 1:2. Diváci: 30.
1.FC K. Vary: Hájková – Toporová, Bartošová, Tůmová, Jirsová – Janochová, brožáková, Kalivodová, Stojkovičová – Kunešová, Čepilová (stř. Sladkovská,
Patakiová). Trenér: Ladislav Brož.

Další výsledky: Jablonec – Krupka 0:15 (0:10), Stará Lysá – Uragán 5:1 (3:0).

1.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

„Jsem vždy velmi poctěn, když mohu poděkovat za čin vedoucí k záchraně lidského života, v tomto případě poskytnutí nezbytné pomoci a útěchy malým dětem. Kytička pro paní Pejsarovou je pouze symbolickým poděkováním, ale o to více si tohoto činu vážím, nebo

Starosta ocenil obětavou sousedku

Zastávka bude počítat, kolik projede cyklistů

Nehod výrazně přibylo, jejich obětí naštěstí ne

Karlovarský kraj - Bezmála o dvě stovky dopravních nehod více než vloni vyšetřovali policisté v Karlovarském kraji od ledna do července. Nárůstu počtu bouraček naštěstí neodpovídal počet usmrcených lidí.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Loket – Mezi muzikanty, kteří při koncertu v loketském amfiteátru podpořili karlovarské hokejisty, byli i Pestalozzi. Kapela, která s přestávkami hraje už třicet let.