Fotbalisté 1. FC Karlovy Vary na jaře poprvé ochutnali hořkost porážky. Na hřišti vedoucího celku ČFL Bohemians Praha prohráli 3:0.
První poločas ovládli domácí, když se o jedinou přesnou trefu postaral Stenley Ibe.
Ve druhé pětačtyřicetiminutovce pokračovala Bohemka v dobývání branky karlovarského gólmana Jana Četveríka. V 67. minutě to byl opět Ibe, kdo se dokázal prosadit.

V následujících minutách se Karlovaráci pokusili otevřít hru s cílem vyrovnat.
Jenomže naději na jakýkoliv bodový zisk v 81. minutě uťal Tomáš Fenyk. Karlovy Vary tak poprvé na jaře ochutnaly hořkost porážky.

Bohemians – K. Vary 3:0
Poločas: 1:0. Branky: 34. Ibe, 67. Ibe, 81. Fenyk. ŽK: (0:1) 43. Gibala. Rozhodčí: Váňa - Zeman, Mojsej. Diváci: 223.
Bohemians Praha: Winter - Macháček (46. Fenyk), Studík, Flachbart, Janda (58. Škoda), Penc, Zoubek, Očovan, Ibe (81. Kuták), Demeter, Grznár.
Karlovy Vary: Četverík - Tichota, Vondráček, Oslovič, Kaplan, Nerad, Jankovský, Gibala, Kubice, Šmrha, Laušman (68. Janáček).