V závěrečném vystoupení v rámci podzimní části České fotbalové ligy se fotbalisté karlovarského 1.FC na půdě liberecké rezervy o body dělili za výsledek 2:2, když dokázali smazat dvoubrankové manko dvěma góly v rozmezí dvou minut.

Po vzájemném úvodním oťukávání jako první uhodil brankově v utkání Liberec. Ten se ujal v 17. minutě vedení, když se po úniku karlovarské obraně trefil mezi tři tyče Filip Drobílek.

Poté se již nic podstatného v průběhu prvního poločasu ani na jedné straně nestalo, a tak si domácí přenesli do šaten slibný jednobrankový náskok.
Podruhé se tedy ukazatel skóre měnil až po obrátce stran. Opět ve prospěch domácích, když v 50. minutě skóroval z dorážky liberecký Vojtěch Hadaščok.
O dvacet minutek později se dočkali brankové radosti i Karlovaráci, když si na centr Javorského nejvýš vyskočil Lukáš Prückner.
Neuběhly však ani dvě minutky a bylo srovnáno. To když v 72. minutě Liberec opět nepokryl hráče ve vápně a Pavel Javorský prostřelil domácího brankáře Kováře.

Liberec B – 1.FC K. Vary 2:2
Branky: 17. Drobílek, 50. Hadaščok – 70. Prückner, 72. Javorský. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Moník – Hock, Vít. ŽK: 0:2. Diváci: 80.
FC Slovan Liberec B: Kovář - Bína, Kordík, Beníšek, Suk (89. Werner), Drobílek, Polák, Hadaščok, Kmoníček (77. Lukes), Krystan (12. Rybanský), Daniel.
1.FC Karlovy Vary: Dvořák - Jankovský, Tichota, Javorský, Hrubý 86. Pachta), Šmrha, Vondráček, Nerad, Vu, Staněk (59. Němec), Prückner (90. Tůma).