Kolínští fotbalisté přejeli 1. FC

Karlovy Vary – Jasné jak facka. Karlovarští Buldoci hostili v úvodním kole ČFL druhý celek tabulky. Kolín roli favorita v lázeňské metropoli potvrdil a jasně vyhrál 4:1.

10.3.2014

Z utkání Karlovy Vary - FK Kolín (1:4).Foto: Deník/Jan Čech

Úvod samotného utkání patřil domácím. Hudec neproměnil svůj brejk a to jako by předznamenalo domácí osud. Kolínští fotbalisté trestali domácí chyby a odnášeli si do šaten po prvním poločase vedení 2:0. Branky vstřelili Stejskal a Štoček. Ve druhé půli chtěli domácí duel otočit, ale hned je zmrazil třetím gólem ve 47. minutě Boček. Marián Geňo sice snížil z pokutového kopu, ale tečku za utkáním udělal v nastaveném čase hostující Sedláček.

K. Vary – Kolín 1:4 (0:2). Branky: 58. Geňo (pk) – 30. Stejskal, 40. Štoček, 47. Boček, 90. Sedláček. ŽK: 0:3 (Horák, Štoček, Boček). Rozhodčí: Kožár – Pastyřík, Štrincl. Diváci: 160.
K. Vary: Bojčuk – Vondráček, Tuhela, Pachta, Špírek, Tůma, Nerad, Altman (60. Pěkný), Geňo, Staněk (83. Šturm), Hudec (50. Plechatý).
Kolín: Čižinský – J. Biško, Jelínek, Nešpor, Čapek, Michal Sedláček, Stejskal (85. Michálek), Štoček, Boček (90. Veselý), R. Biško, Horák (72. Marek Sedláček).

Česká fotbalová liga, výsledky, 18. kolo: Chomutov – Převýšov 3:0 (0:0), Kunice – Chrudim 0:1 (0:1), Roudnice n/L – Domažlice 2:1 (0:0), Admira Praha – Zápy 1:1 (1:0), Sparta B – Strakonice 2:0 (1:0), K. Vary – Kolín 1:4 (0:2), H. Měcholupy – Meteor Praha 0:0, Štěchovice – Kr. Dvůr 2:2 (1:1), Čáslav – Jirny 1:1 (0:0).

10.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Mariánskolázeňští fotbalisté odjížděli do Plzně na hřiště Petřína s cílem urvat alespoň bodík. To se ale nepovedlo.