První poločas moc vzruchu nepřinesl. Obě mužstva se především snažila neudělat chybu a ani před jednou z branek se toho moc neudálo. Až ve 34. minutě měl domácí gólman Vorel práci. Po trestném kopu propadl nikým netečován míč až před něho a brankář se zkušenostmi, třeba ze Slavie Praha, reflexivně zasáhl.

Ve 44. minutě bylo horko Bojčukovi v brance Karlových Varů. Tafat vyhrál jeden ze soubojů, otočil se okolo jednoho hráče a vyrazil na branku. Bojčuk dokázal střelu vyrazit a dorážku Řezníčka už zablokovali obránci. Největší šanci na vstřelení branky měli hosté v 50. minutě. Blažek si zaběhl za obranu, ale Michal Vorel se tentokrát vyznamenal.

Bohužel to byla poslední akce utkání, která stojí za zmínku. Nakonec se tak oba celky rozešly smírně a rozdělily si po bodu za bezbrankovou remízu.

Mladá Boleslav B – 1. FC Karlovy Vary 0:0

Rozhodčí: Čuřín - Richtár, Ratajová.ŽK: 1:0. Diváci: 103. FK Mladá Boleslav B: Vorel - Brezinský, Mrvík, Charuza, Fabián, Dudka (72. Ščuk), Svoboda, Brunclík, Tögler, Řezníček, Tafat (72. Synek). Trenér: Hloušek. 1.FC Karlovy Vary: Bojčuk - Vůjtěch (46. Vondráček), Tichota, Oslovič, Kubice, Hrabáč, Blažek (82. Staněk), Geňo (66. Hrubý), Vlček, Gibala, Psohlavec. Trenér: Dejmal.