Karlovy Vary – Šest utkání, osmnáct bodů. Tak to je skvělá bilance žlutické rezervy, která jako jediná ještě v podzimní části IV. fotbalové třídy neztratila ani bod. Naposledy nasázela bůra jedenáctce Valče.

6.10.2009

Fotbalisté Dvorů (modrobílém) si na půdě hroznětínské rezervy (v zeleném) připsali na své konto pátou podzimní výhru, tentokrát v poměru 2:1.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Na tři body se hodně nadřeli v Hroznětíně proti místní rezervě fotbalisté nováčka ze Dvorů. První porážku si na své konto připsala útvinská rezerva, která nestačila v přestřelce na mužstvo Krásného Údolí. Štědrá pak v rytmu fotbalové samby přestřílela Ostročín a rezerva Bečova vydřela na půdě Stružné cenný bod. Třetí výhru v řadě si na své konto připsali horalové z Jáchymova, když si tentokrát poradili s posledním týmem tabulky z Novosedel.

Štědrá – Otročín 4:0 (2:0)
Hattrickem přispěl k výhře domácí jedenáctky Zdeněk Gašparec. vše pak uzavřel v podobě čtvrté branky jeho spoluhráč Petr Kubínek.
ŽK: 1:2.

Útvina B – Krásné Údolí 4:5 (3:4)
Tři branky vítěze obstaral Pavel Olejník a dvě pak přidal Adam Štika. Za domácí se dvakrát zapsal do statistik duelu Petr Šnobl a jednou Jiří Vodička a Jindřich Lédl. Před čtyřicítkou fandů pískal utkání sudí Rusňák.
ČK: 0:1.

Valeč – Žlutice B 1:5 (0:1)
Po dvou brankách vítěze vstřelili David Šimna a Martin Sivák. O pátý úspěch žlutické rezervy se pak postaral Martin Miček. Za domácí vstřelil čestný úspěch Tomáš Pavlíček. Před padesátkou diváků s přehledem odřídil utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 0:2.

Novosedly – Jáchymov B 0:3 (0:3)
Hosté rozhodli o své výhře již v první půli, když se do střelcké listiny zapsali Robert Botoš, Tomáš Opluštil a František Giňa. Před padesátkou fanoušků odřídil zápas arbitr Dvořák.
ŽK: 1:3. ČK: 0:1.

Hroznětín B – Dvory 1:2 (0:1)
Branky vítěze zařídili Libor Marek a Martin Vild, za domácí pak obstaral čestný úspěch Tomáš Koch. Před čtyřicítkou diváků rozhodoval duel sudí Košina.
ŽK: 1:2.

Stružná – Bečov B 3:3 (2:0)
Domácí vyhráli první poločas dvěma góly Milana Paška. Po změně stran se pak třikrát prosadili i hosté, když se postupně do střelecké listiny zapsali Robin Osvald, Stanislav Špinka a Tomáš Borek. Za domácí pak ještě skóroval Radek Gašper. Před sedmdesátkou diváků pískal utkání sudí Suchan.
ŽK: 2:2. ČK: 2:0.

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

7

Těžký úkol. Lázně zvelebí renomovaný urbanista

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Karlovarský kraj – Jako by se s nimi roztrhl pytel. Svatby v létě jsou prostě in. Snoubenci přitom čím dál více preferují venkovní obřad. A některá místa jsou opravdu netradiční.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.