Tým Buldoků zkrotil na Strahově Gulajev

Karlovy Vary — V šestém kole České fotbalové ligy zamířili karlovarští Buldoci na horkou půdu juniorky Slavie Praha.

15.9.2008

FC Buldoci Karlovy VaryFoto: DENÍK/Archiv

Kvalitní utkání rozhodla jediná branka, kterou si připsal na svůj účet slávistický Gulajev.

SK Slavia Praha B 1
FC Buldoci Karlovy Vary 0

Domácí se na strahovském stadionu ujali vedení již v 9. minutě, když centr Koreše proměnil ve vedoucí branku hlavou Gulajev. Po vstřelené brance však domácí přestali hrát, ale fotbalisté Buldoků toho nedokázali využít. Nejdříve jedovatá střela ze třiceti metrů z kopaček Tafata skončila těsně vedle svého cíle.

Ve 33. minutě nadzvedl Tichotův centr hlavou Velkoborský jen těsně nad slávistickou branku. V závěru prvního poločasu se pak blýskl efektivním zákrokem domácí gólman Diviš, který zneškodnil čtyřicetimetrový střelecký pokus Tichoty, který svištěl pod břevno jeho svatyně.

I po změně stran Buldoci okupovali branku Slavie. Nejblíže k vyrovnání byli hosté v 60. minutě. Nejdříve Tichotův přímý kop s velkými problémy vyškrábl na tyč brankář Slavie Diviš. Následnou dorážku ze tří metrů poté poslal trestuhodně pouze do boční sítě dobíhající Karlovarák Tafat. V závěru utkání poté mohli domácí zvýšit své vedení, ale Grajciar ani nadvakrát nepřekonal brankáře Karlových Varů Četveríka.

Branka: 9. Gulajev. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Košan - Hajšman, Blažej. ŽK: 2:1. Diváci: 50.
FC Buldoci: Četverík – Kubice, Velkoborský, Vondráček – Hrubý, Janáček (77. Řezáč), Chod, Tichota, Kotáb (46. Geňo), Tafat – Mičkal (71. Mašek).

15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Soutěžní fotka může být z nejrůznějších akcí - třeba jako tato z dostihů.

Foťte město a vyhrávejte!

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Pšov – Velmi bolestivé a vážné zranění si způsobil šestapadesátiletý muž, který se v kravíně ve Pšově na Žluticku zřejmě omylem napil kyseliny.

Vítězství si venku připsali jen borci karlovarské Slavie

Karlovarský kraj - Jediné vítězství, jediné tři body. Tak ty si tentokrát dovezly celky z Karlovarského kraje hrající divizi ze hřišť soupeřů. Úspěšná byla Slavia Karlovy Vary, která vyplenila Přeštice poměrem 5:2.