Fotbalisté 1. FC doma jenom remizovali

Karlovy Vary – Jednou dobře kopnout do míče a mohly být tři body. To stačilo svěřencům Jindřicha Dejmala v posledním domácím duelu s rezervou Českých Budějovic. V nastaveném čase odpískal rozhodčí penaltu, ale Marián Geňo jí neproměnil.

6.9.2009

V prvním poločase branka nepadla. Diváci sledovali urputnou bitvu s minimem šancí. Až ve 32. minutě mohlo být veseleji. Karel Tichota napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a Křížek v brance hostí měl co dělat. Na druhé straně bylo také horko. Ve 40. minutě po rohovém kopu se dostal k hlavičce Jan Svátek a hrubý zachránil odkopem z brankové čáry.

Ve druhém poločase už branky padaly. O tu první se postaral v 53. minutě Michal Mašát, když si naběhl na křížnou přihrávku Petra Dolejše a střelou k levé tyči nedal Četverikovi šanci zasáhnout.

Domácí vyrovnali v 64. minutě. Střelou k tyči se do listiny střelců zapsal Zbyněk Vondráček.

O tom, že utkání skončí remízou, rozhodla poslední minuta. Přesněji třetí minuta nastavení. Rozhodčí Černý odpískal penaltu za zákrok na Geňa. Nutno přiznat, že oprávněně. Hosté ani moc neprotestovali. Sám postižený se postavil k míči, ale Křížek se vyznamenal.

1. FC Karlovy Vary – České Budějovice B 1:1

Poločas: 0:0. Branky: 64. Vondráček – 53. Mašát. ŽK: 2:4 (Vůjtěch, Tichota – Svátek, Peroutka, Nekvinda, Tischler). Rozhodčí: Černý – Chládek, Aubrecht, DS Ploch.

K.Vary: Četverik – Vůjtěch, Oslovič, Kubice, Hrubý, Tichota, Janáček, Vondráček, Kotáb, Psohlavec (66. Blažek), Geňo. Trenér Jindřich Dejmal.
Č.Budějovice B: Křížek – Bakala, Novák, Jasanský, Peroutka, Svátek, SIMM (60. Nekvinda), Dolejš, Šimánek, Mácha (64. Tischler), Mašát (90. Klavík). Trenér: Jiří Jurásek.