Tím si tak splnily svůj velký fotbalový sen.

FC Buldoci – Dubice 7:1

Hostující hráčky vstoupily do utkání ze zabezpečené obrany, což dělalo domácím fotbalistkám nemalé problémy. Střelecky se Karlovaračky prosadily až po dvaceti minutách hry. Skóre utkání otevřela ve 21. minutě po spolupráci se Stojkovičovou Zahoříková. Ve 27. minutě si role hráčky vyměnily a Stojkovičová zvýšila už na dvoubrankový náskok domácího družstva.

Poločasový výsledek poté stanovila dobře hrající Stojkovičová, když využila centr Čepilové.

Po obrátce stran se dostaly ke slovu i hostující hráčky. V 50. minutě snížila ranou z třiadvaceti metrů pod břevno Kinařová. Poté však vzaly otěže utkání do svých rukou opět domácí fotbalistky. V 62. minutě vstřelila po souhře s Kunešovou svou druhou branku v utkání Zahoříková. V 66. minutě docílila hattricku Stojkovičová, a o další dvě branky týmu z lázní se postaraly Lembacherová a Čepilová.

„Prvních dvacet minut jsme se na hřišti trápili. Postupně se však holky zlepšovaly a přišly i důležité góly,“ hodnotil vystoupení svých hráček trenér Miloš Slabý.

Branky: 21. a 62. Zahoříková, 27. , 32. a 66. Stojkovičová, 70. Lembacherová, 81. Čepilová. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Aubrecht – Krejčí, Vaněček. ŽK: 0:1. Diváci: 80.
FC Buldoci: Fišerová – Králová, Čepilová, Lembacherová, Hricová (46. Heřmanová) – Toporová (85. Jindrová), Kulovaná, Zahoříková, Beranová – Stojkovičová, Kunešová (57. Janochová). Trenér: Slabý.