V rámci třetího kola poháru ČMFS zdolaly nováčka druhé ligy SK Rakovník rozdílem dvou tříd.

SK Rakovník 0
FC Buldoci Karlovy Vary 8

Hráčky hostí si od úvodních minut vytvořily převahu, kterou brankově vyjádřily až ve 14. minutě, když centr Stojkovičové poslala poprvé do rakovnické svatyně Májičková. Ve 26. minutě zužitkovala hlavou centr Májičkové Janochová, která tak odstartovala velký galakoncert karlovarského družstva. Ve 31. minutě se po závaru před brankou domácích orientovala nejlépe Bendová, která upravila ukazatel skóre již na tříbrankový rozdíl. O dvě minuty později se radovaly Buldočky počtvrté, to milimetrovou přihrávku Stojkovičové proměnila Janochová. Poločasový výsledek pak stanovila po dorážce střeleckého pokusu z kopaček Kulované Stojkovičová.

Po obrátce stran se obraz hry příliš nezměnil. V 68. minutě přidala již šestou branku Andrlová a o čtyři minutky později upravila ukazatel skóre na sedmibrankový rozdíl Králová. Postupovou tečku pak udělala v závěru utkání Májičková.

Branky: 14. a 89. Májičková, 26. a 33. Janochová, 31. Bendová, 39. Stojkovičová, 68. Andrlová, 72. Králová. Poločas: 0:5. Rozhodčí: Miháliková. Bez karet. Diváci: 50.
FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Andrlová, Heřmanová – Stojkovičová (46. Toporová), Kulovaná (61. Brožáková), Májičková, Janochová – Sladkovská (46. Kunešová), Bendová (38. Patakiová).

Spokojen jak s hrou, tak i s postupovým výsledkem byl i trenér karlovarského družstva Vladimír Nágl. „Konečně jsme si vyzkoušeli hru po stranách hřiště a holky po celé utkání dodržely taktické pokyny, které jsme si stanovili před zápasem,“ vysvětloval Nágl.