SK DFO Pardubice 1
FC Buldoci Karlovy Vary 0

Karlovaračky začaly utkání velmi dobře. V úvodních minutách si vytvořily mírný tlak, ale bez brankového efektu. Poté se dostaly do hry i domácí fotbalistky. Karlovarskou obranu poté zlobila nejvíce pardubická kapitánka Krejcarová.

Branky se však diváci v prvním poločase nedočkali. Rozhodnutí tedy přišlo až ve druhém dějství.

V 55. minutě potrestala chybu v rozehrávce hostujícího družstva domácí Trojáková. Poté si už domácí fotbalistky i přes velkou snahu hráček hostí výsledek pohlídaly.

„První poločas byl z naší strany hodně špatný. Po změně stran jsme však dostali domácí po inkasované brance pod tlak, vytvořili si i stoprocentní šance, ale nepodařilo se nám je proměnit. Utkání by však podle celého průběhu slušela remíza,“ bědoval po utkání karlovarský kouč Vladimír Nágl.

Branka: 55. Trojáková. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Jurajdová – Gabzdylová, Setlová. ŽK: 2:0. Diváci: 50.
Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Hricová, Heřmanová – Glosová (43. Janochová), Stojkovičová, Kulovaná, Beranová – Kunešová (64. Patakiová), Bendová.

Neuspěly ani juniorky karlovarských Buldoků. Ty podlehly stejně starému soupeři v poměru 1:2. O jedinou přesnou trefu hostujícího družstva se postarala ve 40. minutě Patakiová, ani to však na body nestačilo.

SK DFO Pardubice 2
FC Buldoci Karlovy Vary 1

Branky: 7. Líbalová, 51. Trojáková – 40. Patakiová. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Gabzdylová – Setlová, Jurajdová. ŽK: 0:1. Diváci: 50.