Hráči Toužimi procitli ze sestupové letargie

Toužim – O tom, že Toužim absolvuje příští sezonu v krajském přeboru, není žádných pochyb.

3.6.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Nováček divizní soutěže totiž ve své premiéře značně tápe. V uplynulém kole divizní soutěže skupiny B však dala Toužim zapomenout na svou smolnou sérii. Na půdě aktuálně čtvrtého týmu průběžné tabulky v Děčíně bodovala. I když vstup do utkání měli Toužimáci klasicky špatný.

„Hráče jsme nabádali, aby zachytili začátek duelu, ale nepovedlo se to,“ narážel toužimský kouč Marek Daněk na inkasovanou branku v 6. minutě, kterou klasicky hráči Toužimi museli skousnout po standardní situaci domácího výběru.

„To je naše slabina,“ dobře ví Daněk. Jenže s přibývajícími minutami si Toužim začala na hřišti Děčína více dovolovat, z čehož pramenila i vyrovnávací branka z kopaček Šimka. „Po inkasované brance jsme zlepšili pohyb, nasazení a hlavně bojovnost, a to se nám vyplatilo,“ liboval si toužimský kouč.

Tým Toužimi několik kol bodově strádal. „Kluci se přesvědčili, že se dá hrát s každým soupeřem. Chtěl bych je za jejich výkon pochválit,“ vysekl poklonu svým svěřencům Daněk.

V dalším utkání divizní soutěže skupiny B se představí Toužim na domácí půdě, kde bude hostit rezervu Kladna. „Máme cíl – neskončit poslední,“ varuje soupeře Marek Daněk.

3.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Kradla v herně a ještě se přiznala

Areál karlovarské plynárny čeká rozsáhlá sanace.

Sanace areálu plynárny bude pravidelně kontrolována

Přikládáte si pod kotel? Bez návštěvy kominíka a revize můžete mít problém

Karlovarský kraj - Do domů už proniká chlad a z komínů vychází dým. Letošní topná sezona začala nejen pro teplárny. Pod kotle začali přikládat i majitelé domků. Jenomže ne všichni si uvědomují, že než pod kotlem zatopí, musí mít řádně vyčištěný komín a chybět nesmí ani revize.

Oběti holocaustu nejsou zapomenuty, připomínkou jsou kameny zmizelých

Chodov, Karlovy Vary – Františku, Alici a Věru Bergmannovy připomínají další tři kameny zmizelých, stolpersteine, které přibyly v Chodově před služebnou policie ve Staroměstské ulici v neděli v podvečer.

Karlovy Vary – Energie ukázala svoji sílu. Tým z Benátkek nad Jizerou borci v zeleném deklasovali jasně 8:1.