V hale basketbalové Lokomotivy totiž v rámci finálové série krajského futsalového přeboru přestříleli sokolovský Rád.

Sausfork – Rád 5:2

I když se hosté ujali po nedorozumění v obranných řadách Sausforku vedení brankou Žáka, nakonec Otovice výsledek během prvního poločasu obrátily. Nejdříve srovnal ukazatel skóre Kadlec a poločasovou výhru stanovil Kaňok. I ve druhé pětadvacetiminutovce si hráči Sausforku nazuli střelecké sálovky. A není divu. Do listiny střelců se podruhé zapsali Kadlec a Kaňok. Zaslouženou výhru Sausforku zpečetil pátým zářezem Horn.

Branky: Kaňok 2, Kadlec 2, Horn – Žák. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Henych, J. Novotný. Bez karet. Diváci: 20.
Sestava vítězů: Shorný - Kaňok, Šiška, Fassel, Kalina, Kadlec Pavel, Kalán Roman, Horn Tomáš.

Finálová série, která se hraje na dvě vítězná utkání, pokračuje v pátek 10. dubna od 19.30 hodin opět v hale basketbalové Lokomotivy na Jízdárenské.