Karlovarská Lokomotiva si poradila s Novým Sedlem a její obránce Jaromír Kubín si tak mohl vychutnat tříbodový dáreček ke svým šestačtyřicetinám. Chodov konečně zabral a odnesla to Aš. Nenudili se ani v Ostrově, kde místní jedenáctka vyučila trápící se Nejdek. Vysokou výhru zaznamenali i fotbalisté Staré Role, když si poradili s Chebem. Bodovaly i Mariánky, lídr z Toužimi, Královské Poříčí či Trstěnice.

Lokomotiva KV – N. Sedlo 4:0
Domácí se ujali vedení v 50. minutě, když se přesně mezi tři tyče trefil Jílek. Ten si vše zopakoval i o deset minut později. Třetí branku „Lokády“ vstřelil Karbula z pokutového kopu. Účet zápasu podtrhl čtvrtou brankou v 75. minutě karlovarský Kolář.
Branky: 50. a 60. Jílek, 63. Karbula (PK), 75. Kolář. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hrabovský – Grujbár, Chrástecký, DS Skála. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Lokomotiva: Cypris – Kocmánek, Mitterpach, Matocha, Kubín – Ludvík, Jílek, Karbula, Horn – Vaněk, Kolář (stř. Petra, Pěkný, Kořán). Trenér: Antonín Sedlák.
N. Sedlo: Hányš – Walter, Ďuriš, Rychna, Neudert – Šeda, Joza, Belbl, Hejl – Suchý, Kovařík (stř. Müller, Farkaš, Rubáš). Trenér: Zdeněk Joza.

Ostrov – Nejdek 6:0
Galakoncert domácích hráčů načal již v 1. minutě přesnou ranou Němec. Další branky Ostrova v prvním poločase přidali Eret, Přibyl, Kalina a Nováček. Po obrátce stran uzvařel duel svou druhou brankou Němec.
Branky: 1. a 55. Němec, 3. Eret, 16. Přibyl, 30. Kalina, 42. Nováček. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Bacík – Kulhavý, Stančík, DS Votík. ŽK: 4:2. Diváci: 60.
Ostrov: Frydrýn – Přibyl, Hladík, Lorenc, Novotný (82. Doseděl) – Nováček (62. Piskáček), Kalina, Eret, Liška – Petrovič (54. Špidlík), Němec. Trenér: Tomáš Štěpánek.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Henčl, Rejcha, Myslivec – Šlapa, Rutrla, Jaroš, Hudák – Mandous, Vlk. Trenér: Libor Henčl.

Aš – Chodov 0:6
Úvodní trefu utkání obstaral chodovský Kaňok. Druhou branku hostů vsítil Štěpán a poločasový výsledek stanovil přesnou ranou Správka. Po změně stran přidal čtvrtý gól Chodova Kaňok, pátý Širochman a vše uzavřel nejzkušenější hráč Spartaku Macák.
Branky: 10. a 50. Kaňok. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Hodač – Rousek, Bouše, DS Černý. ŽK: 2:2. Diváci: 210.
Aš: Kindl – Turták, Šiler, Rádl (61. M. Čerňanský), Petříček – Houdek (58. Tkadlec), Beneš, Kohuťár, Střeček – Kohout (56. Abulkasim), Maher. Trenér: Rino Náprstek.
Chodov: Dutz – Širochman, Macák, Obešlo, Dušek (78. Mašek) – Draxal, Machulka (73. Kopřiva), Správka, Gvizd (64. Šellong) – Kaňok, Štěpán. Trenér: Jiří Vican.

Stará Role – FC Cheb 5:0
Skóre duelu otevřel již ve 2. minutě přesným zářezem Plch. Druhou branku starorolského týmu přidal v 25. minutě Pleva. Po obrátce stran přidal třetí gól domácích Hořt a v 69. minutě mohl slavit pátý úspěch Staré Role kanonýr Stýblo. Tečku pak za zápasem udělal v 89. minutě Voborský.
Branky: 2. Plch, 25. Pleva, 65. Hořt, 69. Stýblo, 89. Voborský. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Cvrk – Štěrba, Šmat, DS Vorel. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (88. Sedláček). Diváci: 50.
Stará Role: Vanke – Roubíček, Plachý, Hořt, Pleva – Hrudkaj (46. Ozom), Lojín, Stýblo, Sikora – Voborský, Plch. Trenér: Jaroslav Slabý.
FC Cheb: Vaigelt – Danč (79. Zeman), Vondrášek, Benkovský, Hrdina – Špiřík, Vítovec, Sedláček, Koloc (46. Brejcha) – Vesecký, Eschler. Trenér: Miroslav Švarc.

M. Lázně – D. Rychnov 3:0
Mariánské Lázně poslal do vedení ve 22. minutě Zeman, který si vše zopakoval i v 82.minutě. Tři minutky před koncem utkání pojistil výhru domácích Vlastimil Semančík.
Branky: 22. a 82. Zeman, 87. Vl. Semančík. Poločas: 1:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Šifalda, Adamec, DS Rajtmajer. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Škrabal, Zeman – Radil, Hort, Ščasnár (49. Švejda), Vl. Semančík – M. Semančík, Kafka. Trenér: Miroslav Zeman.
D. Rychnov: Pártl – Cigánik, Horník, Kalabza, Sedláček – Jílek, Sekáč, Moravec, Kraus – Szako, Křenek (stř. Vogl, Klemm). Trenér: Václav Medřický.

Kr. Poříčí – Fr. Lázně 3:1
Hosté šli v Poříčí do vedení zásluhou Štefana. Před koncem první půle domácí vyrovnali Monhartem z pokutového kopu. Po obrátce stran poslal domácí do vedení Rajchrt. Tříbodovou pojistku přidal v závěru duelu dobře hrající Monhart.
Branky: 43. a 90. Monhart (1 PK), 59. Rajchrt – 14. Štefan. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Melničuk – Balhar, Šmat, DS Kozel. ŽK: 5:2. ČK: 0:1 (Klepáček po 2 ŽK). Diváci: 40.
Kr. Poříčí: Dvořák – Dubaj, Monhart, Horský, Erhart – Jankovský, Dufek, Reitmeier, Rajchrt – Jelínek, Reismüller (stř. Zaja, Hüttl). Trenéři: Miroslav Buják, Milan Gabrle.
Fr. Lázně: Pospíchal – Klepáček, Valenta, M. Větrovec, Mikeš – Křenek, Országh, Lukáč, Štefan – Bastl, Florus (Iterský, Najman). Trenér: Milan Kolouch.

Toužim – Nová Role 8:0
Novorolští drželi s lídrem krok pětadvacet minut. Poté začal řádit na hřišti kanonýr Hotěk, který se do konce první půle trefilrovnou třikrát. Další branku Toužimi přidal z pokutového kopu Schveiner a jednou se trefil mezi tři tyče Čermák. Po obrátce stran se opět trefil Hotěk. Poté i Moravec a jednu branku si hosté vstřelili sami.
Branky: 25. , 30. , 48. a 56. Hotěk, 37. Čermák, 40. Schveiner (PK), 65. Moravec, 71. vlastní. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Pešek – Kučka, Grujbár, DS Zdvihal. ŽK: 0:2. Diváci: 200.
Toužim: Bronec – Kanát, M. Hejkal, Tichý, Nezval (55. ŠImek) – Čermák, Schveiner, Moravec (65. Malec), Borek – Hotěk, Mikula (70. J. Hejkal). Trenér: Marek Daněk.
Nová Role: Krupička ml. – Kratochvíl, Špička, Valjent, Krupička st. (70. Eszenyi) – Dušek, Hnízdil, Kothera, Vodrážka (50. Vaverka) – R. Chlup, T. Chlup. Trenér: Stanislav Pavlíček.