Jedenáctka Buldoků složila v utkání s rezervou Jablonce reparát na jedničku

ČESKÝ DUB - Euforie v krajském městě pokračuje. Karlovarským Buldokům se ve druhé části České fotbalové ligy stále daří.

12.5.2008

Petr Janáček (ve žlutém) pomohl karlovarskému týmu k výhře jak Libercem B, tak i nad jabloneckou rezervou.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Na svou šňůru neporazitelnosti přidali Buldoci již sedmý korálek.

Tentokrát odčinili podzimní debakl, který obdrželi od jablonecké rezervy v domácím prostředí. Na hřišti v Českém Dubu získali tři body za výhru nad B týmem Jablonce.

Jablonec B – FC Buldoci 1:2

Po vzájemném oťukávání se odehrál první poločas bez velkých brankových příležitostí na obou stranách. Až po obrátce stran přišlo na řadu koření fotbalu – branky.

V 50. minutě zastavili jablonečtí hráči v rozporu s pravidly kopané ve své šestnáctce útočníka hostí Mariána Geňa a rozhodčí Černý nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu, který následně proměnil sám faulovaný Geňo.

V 53. minutě se Buldoci radovali podruhé. Přímý kop Karla Tichoty z pětadvaceti metrů zasunul za záda domácího brankáře Jaromír Šilhan.

Hráči z lázní poté byli rázem na koni, ale další své gólové šance už neproměnili.

Domácí se dočkali čestného úspěchu v osmdesáté minutě, když z pokutového kopu snížil Mesanovič, ale to bylo vše, co domácí tým v sobotním utkání na karlovarskou jedenáctku vymyslel.

Buldoci si takticky poslední minuty zápasu pohlídali, a dali tak zapomenout na podzimní výprask s tímto týmem.

Poločas: 0:0. Branky: 80. Mesanovič (PK) – 50. Geňo (PK), 53. Šilhan. Rozhodčí: Černý – Koval, Šecová. ŽK: 3:1. Diváci: 200.
Karlovy Vary: Četverík – Kalán (81. Vincenc), Oslovič, Vondráček – Řezáč, Tichota, Janáček, Kotáb, Hrubý – Geňo (89. Staněk, 92. Zápotocký), Šilhan. Trenér: Stanislav Procházka.

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Dobrý stav vody si pochvalovali i účastníci Dne Ohře. Vodácká sezona na Ohři končí v říjnu.

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Každoročně se účastní dětských závodů v pěti věkových kategoriích více než dvě stovky nejen triatlonových nadějí.
24

Triatlonový kolotoč zahájí Geis Baby Duathlon

OTÁZKA PRO: Jiřího Karase, starostu Dalovic

V části Dalovic, konkrétně ve Všeborovicích, se již nějakou dobu rekonstruuje most. Jak práce pokračují a kdy skončí? Může se most v současnosti alespoň v omezené míře používat?

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.