Juniorka Baníku Sokolov rozstřílela SV Etzenricht

Sokolov — Střelecké hody byly k vidění v rámci přípravného utkání, ve kterém se střetly na sokolovské umělé trávě německý Etzenricht a sokolovská juniorka.

23.2.2009

FK Baník SokolovFoto: DENÍK

Sokolovská juniorka od úvodních minut tvrdila v domácím prostředí fotbalovou muziku. První branku si vstřelili němečtí fotbalisté sami, když jim zle zatopilo sokolovské útočné duo Komberec, Čertík. O druhou se pak postaral obránce Vašata, který proměnil nařízený pokutový kop za faul na Komberce. Poločasový stav pak stanovil Duben.

I po změně stran pokračovali baníkovci v dobývání německé svatyně.

Čtvrtou branku dobře hrající juniorky obstaral po ideální přihrávce Kratochvíla střelou do prázdné branky Komberec a pátý úspěch Sokolova si připsal na své konto jeho parťák z útočné linie Čertík. Pak se po chybě obrany Baníku dočkali čestného úspěchu i hosté. Na inkasovanou branku však Sokolováci rychle odpověděli, když se do střelecké listiny zapsal Zucker. Sokolovskou kanonádu pak uzavřel minutu před koncem po přímém kopu Bastla hlavou Vůjtěch.

„Po těžkých utkáních, která máme za sebou, jsme si chtěli vyzkoušet napadání už od branky soupeře a to se nám v první dvacetiminutovce velmi dařilo. Celé utkání jsme diktovali tempo utkání a určitě zápas splnil to, co jsme od něj očekávali,“ liboval si sokolovský trenér Stanislav Purkart.

Sokolov B – Etzenricht 7:1

Branky: Vašata (PK), Duben, Čertík, Komberec, Zucker, Vůjtěch, vlastní. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Aubrecht. Bez karet. Diváci: 60.

Sokolov B: Šourek (46. Dvořák) – Mašek, Duben (65. Šaloun), Hucl (46. Hemzáček), Vašata – Kratochvíl, Vůjtěch, Bastl, Zucker – Komberec, Čertík. Trenér: Stanislav Purkart.

23.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

České basketbalistky si to rozdaly s Lotyšskem.
22

Češky nestačily na lotyšský tým

Volejbalová kvalifikace, den třetí

Na úvod úspěšné Srbky a Češky

Karlovy Vary – Mezinárodní basketbalový turnaj hostí v těchto dnech karlovarská KV Areny již po šesté.

Zajímá vás, jak vznikají kliky luxusních vozů?

Ostrov – Moderní závod společnosti WITTE Automotive zahájil před rokem výrobu v ostrovské průmyslové zóně. A právě proto zve všechny zájemce, fanoušky komfortních vozů a unikátních technologií na Den otevřených dveří ostrovského areálu firmy.

Na slavnosti vás dopraví historické vlaky

Kyselka - Obec po roce ožije tradičními slavnostmi. Návštěvníci se až do večerních hodin mohou těšit na bezpočet aktivit, řadu zajímavých hostů a koncerty místních kapel.