Královské Poříčí – Union Cheb 2:2

Hosty poslal ve 28. minutě do vedení Sládeček. Před koncem prvního poločasu poté srovnal ve 37. minutě ukazatel skóre poříčský Maxa. Po změně stran šli pro změnu do vedení domácí, za které se trefil přesně mezi tři tyče v 61. minutě Provazník. Konečnou podobu výsledku dal v 83. minutě střídající chebský kanonýr Těšínský.

Branky: 37. Maxa, 61. Provazník – 28. Sládeček, 83. Těšínský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Balhar – Šmat, Hrnčál, DS Špak. ŽK: 3:2. Diváci: 70.
Královské Poříčí: Kiss – Erhart, Monhart, Maxa, Jelínek – Provazník, Dufek, Kopřiva, Rajchrt – Hanzlíček, Hung (stř. Horský, Vévoda). Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.
Union Cheb: Chmel – Žahourek, T. Rolník, Dobeš, Černý – Alexa, Šebesta, Kohout, Řezáč – A. Rolník, Sládeček (stř. Těšínský, Hudeček, Pilař). Trenér: Petar Alexa.

Vintířov – Mariánské Lázně 1:3

Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě, když zamířil přesně mezi tři tyče Pazdera. Hosté v 19. minutě vyrovnali Fárou a ve 37. minutě šli do vedení, když se přesně trefil Kafak. Tentýž hráč pak zpečetil výhru Mariánských Lázní po změně stran svou druhou brankou v utkání, kterou vstřelil v 58. minutě.

Branky: 3. Pazdera – 19. Fára, 37. a 58. Kafka. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Tichota – Berka, Šifalda, DS Vošmik. ŽK: 2:1. Diváci: 80.
Vintířov: Brož – Vystrčil, Škarda, Švéda, Nitsch – Neudert, Pazdera, Komínek, Myslivec (62. Kastl), Tráva, Drobný (46. Nimrichter). Trenér: Jaroslav Maršík.
Mariánské Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman (75. Švéda) – Radil, Semančík, Kafka (81. Hort), Fára – J. Kovář, Ston. Trenér: Miroslav Zeman.

Františkovy Lázně – Chyše 1:0

Jedinou tříbodovou střelu zaznamenal ve 27. minutě hostující Kubinec, který si nešťastně vstřelil vlastní gól.

Branka: 27. vlastní. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Bouše – Tichota, Garaj, DS Strmiska. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Františkovy Lázně: Mour – Najman, Valenta, Král, M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Kolouch, Einseireich – Bastl, L. Hibler (72. Podlipský). Trenér: Milan Kolouch.
Chyše: Nekvapil – Vácha, Volf, Dorňák, Burda – Horna (85. Korec), Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák. Trenér: Josef Šrámek.

Ostrov – Lokomotiva KV 4:3

Domácí šli do vedení ve 2. minutě, když si hosté vstřelili vlastní branku. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil ve 26. minutě Lorenc. Ve 34. minutě vstřelil kontaktní branku Lokomotivy Tulák. A v závěru první půle vyrovnal Kubín. Po změně stran však začal řádit na hřišti ostrovský Václav Ušák, který poslal Ostrov v 70. minutě do vedení. Hosté však opět vyrovnali, v 75. minutě vstřelil svou druhou branku v duelu Tulák. O vítězství a třech bodech rozhodl v nastaveném čase pro Ostrov svou druhou trefou v zápase Ušák.

Branky: 2. vlastní, 26. Lorenc, 70. a 92. Ušák – 34. a 75. Tulák, 45. Kubín. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Melničuk – Svatík, Chládek, DS Kozel. ŽK: 7:4. Diváci: 60.
Ostrov: Sütto – Jura, Hladík, Lorenc, Hemzáček – Koročinský, Tomáň, Ušák, Mahr (70. Piskáček) – Semivan, Koudelka (83. Přibyl). Trenér: Tomáš Štěpánek.
Lokomotiva KV: Ciprys – Psohlavec, Kubín, Votík, Mitterpach – Matocha, Belbl, Jílek, Vaněk (60. Petra) – Tulák (90. R. Kolář), J. Kolář. Trenér: Antonín Sedlák.