Vysokou výhrou se rozloučil s trenérským postem u ostrovského mužstva kouč Tomáš Štěpánek, který určitě v tak parádní loučení ani nedoufal. Druhou porážku během čtyř dní si na své konto připsali hráči Toužimi, když po prohře se Starou Rolí nedosáhli na body ani na půdě chebského Unionu. Karlovarská Lokomotiva pak předvedla na svém stadionu galakoncert v zahazování brankových příležitostí, za což ji řádně vytrestal nováček z Citic, který si odvezl z Růžového Vrchu všechny body.

Povinně se loučili výhrou s domácím prostředím fotbalisté Královského Poříčí, kteří nasázeli Aši tři branky. Na stejné vlně se nesl i duel vedoucího týmu Mariánských Lázní a posledního mužstva tabulky Jáchymova. Nakonec se Mariánky mohly doma radovat z tříbrankové výhry.

Chyše pak orámovala vítězstvím nad Vintířovem otevření svého zbrusu nového hřiště. Nedařilo se Staré Roli, která doma po velkém boji podlehla Františkovým Lázním.

Výsledky, 29. kolo

Loko KV – Citice 2:3
Domácí poslal do vedení v 8. minutě Vaněk, za hosty srovnal ukazatel skóre Peřina. Po změně stran parádní střelou poslal hosty do vedení Bardon. Za domácí poté srovnal přesnou ranou Abderaman. Citicím zařídil tříbodový transport v 88. minutě přesnou ranou Štika.

Branky: 8. Vaněk, 80. Abderaman – 20. Peřina, 70. Bardon, 88. Štika. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Vaněček – Krejčí, Hányš, DS Skála. ŽK: 4:3. Diváci: 80.
Loko KV: Ciprys – Kolář, Pěkný, Votík, Mitterpach – Belbl, Diviš, Horn, Vaněk – Jílek, Abderaman (stř. Salcman). Trenér: Jiří Štessl.
Citice: Veverka – Kohout, Kuželka, Bufka, Šíp – Bardon, Prchal, Moule, Dobřemysl – Peřina, Štika (stř. Mankoš). Trenér: Václav Medřický.

Královské Poříčí – Aš 3:1
Domácí poslal do vedení ve 20. minutě Gössl. Ve 30. minutě pak navýšil rozdíl poříčský Moravec. Po obrátce stran se trefil v dresu domácích přesně mezi tři tyče i Správka. Za hosty vstřelil čestný úspěch v závěrečné minutě střídající Hertel.

Branky: 20. Gössl, 30. Moravec, 71. Správka – 90. Hertel. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Aubrecht – Klinger, Hotěk, DS Kozel. ŽK: 0:2. Diváci: 50.
Královské Poříčí: Dvořák – Gössl, Phung, Gvizd, Správka – Provazník, Dufek, Rajchrt, Šellong – Moravec, Kričfaluši (stř. Monhart, Šimek, Jelínek). Trenéři: Miroslav Buják, Milan Gabrle.
Aš: Brož – Rádl, Šiler, Duchoň, Petříček – Houdek, Popp, Turták, Střeček – Jarausch, Maher (stř. Hertel, Bado, Kleiner). Trenér: Jaroslav Smáha.

Mariánské Lázně – Jáchymov 3:0
Domácí rozhodli o své výhře prakticky již v první půli, když se do branky horalů postupně trefili Michal Drahorád a David Škrabal. Po změně stran pak stvrdil výhru domácích v podobě třetí branky Vladimír Kafka.

Branky: Drahorád, Škrabal, Kafka. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Janoušek – Tichota, Nehasil, DS Fibrich.

Stará Role – Františkovy Lázně 1:2
Skóre duelu otevřel v 15. minutě hostující Iterský. Ve 26. minutě pak vyrovnal starorolský Lojín. Po obrátce stran zajistil hostům v 73. minutě svou druhou brankou v duelu vítězství Michal Iterský.

Branky: 26. Lojín – 15. a 73. Iterský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Krejčí – Hányš, Vaněček, DS Sedláček. ŽK: 2:5. Diváci: 70.
Stará Role: Kolbaba – Gubetina, Slabý, Hořt, Roubíček – Zuzkovič, Němec, Stýblo, Drahoš – Lojín, Pleva. Trenér: Jaroslav Slabý.
Františkovy Lázně: Vachůn – Hibler, Karafiát, Najman, Větrovec – Šaliga, Országh (89. Stieranka), Kříž, Eisenreich (75. Kolouch) – Iterský, Bastl. Trenér: Milan Kolouch.

Union Cheb – Toužim 2:1
Hosté vyhráli první půli brankou Borka, domácí pak tu druhou góly Hudečka a Těšínského.

Branky: Hudeček, Těšínský – Borek. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Rozhodčí: V. Štěrba – Fraško, Janeček, DS Zdvihal. ŽK: 0:2. Diváci: 100.
Union Cheb: Kubinec – Alexa, Janota, Aleksič, Klepáček (46. Stehlík) – Volf, Rolník, Šneberger, Dobeš (73. Sinkule) – Těšínský, Hudeček. Trenér: Miroslav Šebesta.
Toužim: Štěpánek – Drabík Metlický, Kanát (75. Habart), Krejčí (46. Paluch) – Malec, Záluský, Hejkal, Tichý – Borek (51. Čermák), Hotěk. Trenér: Marek Daněk.

Chyše – Vintířov 3:2
Oslava vyšla Chyšákům dokonale. Po bezbrankovém prvním poločase totiž soupeři z Vintířova vstřelili o jeden gól více, a na své konto si připsali hodně důležité tři body.

Branky: 52. Dvořák, 60. Laurich, 64. Kadlec – 55. Draxal, 61. Prokop. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat – Balhar, Melničuk, DS Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 300.
Chyše: Nekvapil – Friedrich, Kadlec, Dorňák, Hanzlíček – Horna, Bouška, Velek, Lavička – Laurich, Dvořák (stř. Varga, Korec). Trenér: Josef Šrámek.
Vintířov: Střimelský – Novák, Vystrčil, Novák, Černý – Myslivec, Draxal, Hrudkaj, Prokop – Škarda, Valach (stř. Nimrichter). Trenér: Jaroslav Maršík.

Ostrov – Nové Sedlo 9:1
Na takový fotbalový világoš hosté z Nového Sedla jen tak nezapomenou. Postaral se o to autor tří branek Jiří Kubeš. Dále pak dvakrát zamířili do svatyně hostů Jan Semivan a Jakub Dušek. Jednou se radoval ze vstřelené branky i střídající Ostrovák Kislinger. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Petr Karásek a jednu branku si hosté vstřelili sami.

Branky: 8. a 77. Semivan, 17. a 75. Dušek, 25., 55. a 78. Kubeš, 44. vlastní – 66. Karásek. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Adamec – Vasilko, Cvrk, DS Vorel. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Ostrov: Süttö (79. Šípek) – Koudelka, Hladík, Tomáň, Kolárik (59. Lorenc) – Koročinský (70. Kislinger), Kubeš, Mahr, Pitra – Dušek, Semivan. Trenér: Tomáš Štěpánek.
Nové Sedlo: Liška – Šebl (46. Rubáš), Macák, Müller, Kubelka – Kovařík, Hejl (79. Suchý), Machulka, Karásek – Petráček(46. Kubišta), Valta. Trenér: Stanislav Suchý.