Tým Unionu táhnou do horních pater ostrostřelci Šebesta se Sládečkem

Karlovarsko — V podkrušnohorském derby byl úspěšnější Ostrov, v boji o čelo tabulky se Hazlov se Sokolovem B o body podělil.

15.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Velmi zajímavé bylo o víkendu šesté kolo krajského přeboru. Ve šlágru kola, který se hrál v Hazlově, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Nováček z Vintířova pomalu vystrkuje své růžky, tentokrát si překvapivě připsal skalp Aše. V podkrušnohorském derby si pak vítězství vybojovali fotbalisté Ostrova, kteří nadělili Jáchymovu dvě branky. Karlovarská Lokomotiva po debaklu ve Staré Roli promarnila v domácím prostředí v utkání s Novým Sedlem jednobrankový náskok v samotném závěru duelu.

Chebský Union táhnou tabulkou směrem nahoru především ostřílení třetiligoví borci. Svými góly pomohli Unionu k další výhře tradiční kanonýři Miroslav Šebesta a David Sládeček. Františkovy Lázně si připsaly na své konto bezproblémovou výhru nad posledním týmem přeboru Dolním Rychnovem. V nedělním utkání poté obrželi šest branek fotbalisté nováčka z Chyše, když v domácím prostředí nestačili na tým Mariánských Lázní.

Výsledkový servis

Hazlov - Sokolov B 1:1

V utkání dvou rozdílných poločasů vyhráli ten první domácí brankou ve 32. minutě, kterou vstřelil Beneš. Ten druhý naopak vyhráli hosté, když se v 75. minutě zapsal do listiny střelců Čertík.

Branky: 32. Beneš - 75. Čertík. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Bouše - M. Štěrba, Bušek, DS Skála. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (88. Andrš). Diváci: 200.
Hazlov: Kindl - Bauer, Bláha (15. Šlesingr), Veleman, Rossmeisl, - Vesecký, Beneš, Belovič, Dočekal - Prokopec, Šiman. Trenér: Miroslav Švarc.
Sokolov B: Dvořák - Hucl (46. Kratochvíl), Duben, Vítek, Kašpar - Habai, Vůjtěch, Svůra, Prchal - Čertík (89. Koky), Komberec (55. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.

Aš – Vintířov 1:2

Nováčka soutěže poslal v jedenácté minutě do vedení přesnou ranou Martin Myslivec. Za domácí poté vyrovnal ve 29. minutě Petříček. Tři body však zajistil Vintířovu netradičním ´šatňákem´ kanonýr Klemera.

Branky: 29. Petříček – 11. Myslivec, 45. Klemera. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Balhar – Šmat, Chrástecký, DS Rajtmajer. ŽK: 3:4. Diváci: 100.
Aš: Piner – Brožek, Kohuťar (75. Novák), Šiler, Petříček (48. Bárta) – Houdek, Schwalb. Bláha, Střeček – Maher, Tkadlec. Trenér: Rino Náprstek.
Vintířov: Zahrádka – Pazdera, Myslivec, Nitsch (46. Nimrichter), Švéda – Kabele, Vystrčil, Drobný (70. Krejčí), Klemera – Komínek, Tráva (89. Neudert). Trenér: Jaroslav Maršík.

Františkovy Lázně – Dolní Rychnov 4:0

Domácí se ujali vedení v 16. minutě, když se střelecky prosadil Iterský. Ve 29. minutě přidal druhou branku Františkových Lázní Kolouch a poločasový stav stanovil třetím zářezem domácí Miroslav Větrovec. Po změně stran pak přidali domácí čtvrtou branku, o kterou se postaral v závěru utkání Král.

Branky: 16. Iterský, 29. Kolouch, 31. M. Větrovec, 87. Král. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Grujbár – Cvrk, Vejvoda, DS Vošmik. ŽK: 0:2. Diváci: 100.
Františkovy Lázně: Pospíchal (90. Duc The Nguyen) – J. Hibler, Valenta, Král, M. Větrovec – Országh, Kolouch, Jačka (86. Glázer), J. Větrovec – Bastl, Iterský (77. Najman). Trenér: Milan Kolouch.
Dolní Rychnov: Zima – Cigánik, Bulíček, Kalabza, Lisý – Singer (46. Vaněk), Sedláček, Šimků, Sekáč – Moravec, Szako. Trenér: Václav Medřický.

Union Cheb – Stará Role 2:1

Union šel do vedení již ve druhé minutě, kdy se v jeho dresu střelecky zaskvěl nejzkušenější hráč na hřišti Miroslav Šebesta. Na to dokázali hosté ještě odpovědět vyrovnávací brankou, kterou si připsal v 17. minutě na svůj účet starorolský Plch. Po obrátce stran však opět potvrdil svůj střelecký apetyt David Sládeček, který tak Unionu zajistil další tříbodový zisk.

Branky: 2. Šebesta, 72. Sládeček – 17. Plch. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Cvrk – Grujbár, Kobielský, DS Zdvihal. ŽK: 1:2. Diváci: 110.
FK Union Cheb 2001: Chmel - Mlčoch, T. Rolník, Dobeš (65. Těšínský), Volf (51. Tirala) – Alexa, Šebesta, Klepáček (89. Pilař), Kohout – A. Rolník, Sládeček. Trenéři: Miroslav Šebesta a Petar Aleksič.
DDM Stará Role: Kolbaba – Gubetina, Plachý, Kothera, Hrudkaj (45. Hořt) – Lojín, Joza, Stýblo, Žigar – Khodl (68. Vašíček), Plch. Trenér: Jaroslav Slabý.

Lokomotiva Karlovy Vary – Nové Sedlo 1:1

Domácí vyhráli první poločas brankou Tuláka, který ve 38. minutě nasměroval svůj přímý kop za záda brankáře Nového Sedla Rákosníka. Po změně stran zajistil dělbu bodů v 89. minutě přesnou ranou Roland Müller.

Branky: 38. Tulák – 89. R. Müller. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šmat – Balhar, Chrástecký, DS Stančík. ŽK: 4:1. Diváci: 60.
Lokomotiva: Cypris – Kolář, Mitterpach, Voták, Riedl – Jílek, Vaněk, Belbl, Kubín – Tulák, Sedláček. Trenér: Antonín Sedlák.
Nové Sedlo: Rákosník – R. Müller, Binias, Gvizd, Planěk – Rubáš, Kopřiva, Krejčí – Burda, Suchý (stř. M. Müller, Schildbach). Trenér: Jaroslav Pinc.

Chyše – Mariánské Lázně 1:6

Jednoznačnou výhru Mariánských Lázní vystříleli Kovář, Buday a dvě branky přidali Zeman a Fára. Za domácí vstřelil čestný úspěch Dorňák.

Branky: 86. Dorňák – 5. a 20. Fára, 13. a 18. Zeman, 54. Kovář, 90. Buday. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Bacík – Kučka, Aubrecht. ŽK: 1:0. Diváci: 200.

Ostrov – Jáchymov 2:0

Podkrušnohorské derby rozhodl ve prospěch Ostrova dvěma góly kanonýr Václav Ušák.

Branky: 39. a 90. Ušák. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Bušek – M. Štěrba, M. Novotný, DS Sedláček. ŽK: 2:1. Diváci: 150.
Ostrov: Sütto – Přibyl, P. Hladík, Lorenc, Tomáň – Koročinský, Semivan, Ušák, Koudelka (72. Baláž) – Mahr (90. Soukup), Eret. Trenér: Tomáš Štěpánek.
Jáchymov: Sütto – Holubička, Kunst, Kostka, Kolárik – Kubata (67. Jonák), Osička, Melichar (72. Netušil), Hellmich – Lešťan, Sýkora (37. Kasparides). Trenér: Luboš Melichar.

15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Viry se jen tak nevzdávají

ANDREA GERÁK

Koncert v sále nebo na ulici? Je sama sobě manažerkou a dělá, co ji baví.

V garážích správy a údržby silničářů shořel sypač, škoda je přes pět milionů

Otovice – V garážích silničářů v Otovicích shořel sypač. Škoda se vyšplhala na více než 5 milionů korun.

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Karlovarsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a dětem přejeme do života jen vše dobré

Top Dream Company roztančí republiku. Mají nový singl a vyjíždí na turné

Karlovy Vary – Funkeři Top Dream Company přenesou zmrzlé Čechy ze zimy do jara v roztančené a dobré náladě. Během února a března vyjedou na klubové turné. V Karlových Varech je můžete vidět a slyšet 11. března v Klubu Paderewski.