Mariánské Lázně si upevnily aktuální druhou příčku v krajské tabulce a na vedoucí tým, juniorku sokolovského Baníku, ztrácí dvanáct bodů. Stará Role naopak zůstala i nadále na průběžné desáté příčce. Do vedení poslal domácí pět minut před koncem prvního poločasu přesnou ranou Marek Zeman. Po změně stran však hosté zásluhou Žigara v 67. minutě srovnali ukazatel skóre. O výhře domácího týmu tak rozhodl v 70. minutě tříbodovou střelou mariánskolázeňský forvard Chval.

Mariánské Lázně – Stará Role 2:1

Branky: 40. Zeman, 70. Chval – 67. Žigar. Poločas: 1:0. Rozhodčí: V. Štěrba mladší – Berka, Hodač, DS Špak. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Kafka, Fára, Drahorád, Cval – J. Kovář, Jakubík (stř. Radil, Ščasnár, Švejda).– Trenér: Miroslav Zeman.
St. Role: Říha – Roubíček, Kothera, Hořt, Gubetina – Zápotocký, Stýblo, Jordán, Žigar – Voborský, Plch (stř. Pleva, Belický, Pavliš). Trenér. Jaroslav Slabý.