Divize B, 2. kolo:

Kladno B – Litvínov 3:2, Čelákovice – Brozany 1:0, Chomutov – Č. Brod 1:2 , Vilémov – Chodov 2:0, Admira – Jirny 0:3, Most B – Teplice B 3:2, Děčín – Rakovník 2:0, Sokolov B – P. Kopanina 2:0.

1. Jirny 2 2 0 0 5:0 6, 2. Český Brod 2 2 0 0 4:1 6, 3. Vilémov 2 1 1 0 3:1 4, 4. Čelákovice 2 1 1 0 2:1 4, 5. Chomutov 2 1 0 1 6:3 3, 6. Teplice B 2 1 0 1 6:4 3, 7. Děčín 2 1 0 1 4:3 3, 8. Brozany 2 1 0 1 2:1 3, 9. Litvínov 2 1 0 1 5:5 3, 10. Most B 2 1 0 1 3:4 3, 11. Sokolov B 2 1 0 1 3:4 3, 12. Kladno B 2 1 0 1 3:4 3, 13. P. Kopanina 2 0 1 1 1:3 1, 14. Admira 2 0 1 1 1:4 1, 15. Rakovník 2 0 0 2 0:4 0, 16. Chodov 2 0 0 2 1:7 0.

Krajský přebor, 2. kolo:

Lokomotiva Karlovy Vary – Františkovy Lázně 0:2
Lokomotiva opět ukázala, co všechno se dá ve fotbale neproměnit. Své by o tom pak mohl povídat kapitán Mitterpach, který neproměnil ve 44. minutě pokutový kop. Ve druhém poločase ještě promarnil velkou střeleckou příležitost domácí Horn a z protiútoku otevřel skóre duelu přesnou ranou Štefan. Lokáda poté hrála vabank, čehož hosté využili ke vstřelení druhé branky. Postaral se o ni františkolázeňský Lukáč, který nachytal dalekonosným lobem domácího brankáře Boušeho.

Branky: 79. Štefan, 84. Lukáč. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Tichota, Fraško, DS Špak. ŽK: 1:1. Diváci: 110.
Loko KV: Bouše – Kolář, Mitterpach, Votík, Kocmánek – Belbl, Horn, Karbula (57. V. Sedláček), Pěkný (79. Sýkora) – Abderaman, Vaněk. Trenér: Jiří Štessl.
Fr. Lázně: Vachůn – Najman (76. Hibler), Lukáč, Karafiát, Křížek – Országh, M. Větrovec, Kolouch, Štefan (88. Glaser) – Bastl, Iterský. Trenér: Milan Kolouch.

Citice – Ostrov 4:5
Hráči Ostrova v prvním poločase na hřišti nováčka dominovali, když si do druhého poločasu převedli čtyřbrankový náskok. Domácí však nesložili zbraně a svou bojovností náskok hostů dotáhli. Rozhodující trefu pak zaznamenal v závěru duelu ostrovský Kubeš, který tak rozhodl o tříbodovém transportu Ostrova.

Branky: 59. Moule, 68. Bardon, 72. Bufka, 77. Sopr – 7. a 29. Dušek, 19. Lorenc, 28. a 85. Kubeš . Poločas: 0:4. Rozhodčí: Chrástecký. ŽK: 4:2. Diváci: 100.
Citice: Veverka – Kohout, Peřina, Pinta, Bufka – Bardon, Moule, Nicklas (46. Burda), Hartman (86. Kuželka) – Sopr, Dobřemysl (46. Šíba). Trenér: Václav Medřický.

Královské Poříčí – Toužim 1:1
Hosté vyhráli první poločas brankou Hoťka, domácí pak ten druhý zásluhou střídajícího Maxy.

Branky: 75. Maxa – 21. Hotěk (PK). Poločas: 0:1. Rozhodčí: R. Šmat – Kobielský, Vejvoda, DS Černý. ŽK: 5:3. Diváci: 80.
Kr. Poříčí: Dvořák – J. Jelínek, Moravec, (60. Maxa) D. Dufek (75. R. Jelínek), Šellong – Provazník, M. Dufek, Gvizd, Rajchrt – Vévoda (65. Hanzlíček), Kričfaluši. Trenéři: Milan Gabrle, Miroslav Buják.
Toužim: Štěpánek – Mikula, Krejčí, Kanát, Bečvář (55. Hejna) – Novák, Šimek, Hejkal, Tichý – Borek, Hotěk (82. Kusík). Trenér: Marek Daněk.

Chyše – Habartov 2:1
O výhře Chyše rozhodli ve druhém poločase Bouška a Velek. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch ze značky pokutového kopu Richter.

Branky: 67. Bouška, 79. Velek – 51. Richter (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hányš. ŽK: 3:2. Diváci: 120.
Chyše: Nekvapil – R. Kadlec, J. Kadlec, Dorňák, Velek – Hanzlíček, Bouška, Korec, Lavička – Laurich, Dvořák. Trenér: Josef Šrámek.
Habartov: Hanker – Novák, Straka, Tamajka, Šimků – Beránek (78. Poliačik), Lukeš, Chumlen, Ady – Bartoš, Richter. Trenér: Jaroslav Henkl.

Union Cheb – Hazlov 1:2
První branku derby obstaral již ve 4. minutě hazlovský Veleman. Po změně stran sice Union zásluhou Kohouta vyrovnal, ale o výhře Hazlova rozhodl v nastaveném čase hostující Šlesingr.

Branky: 50. Kohout – 4. Veleman, 92. Šlesingr. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hodač – Janoušek, Balhar, DS Vošmik. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (90. Šebesta).
Union Cheb: Buřič – Těšínský, Aleksič, Alexa, Šebesta – Řezáč, A. Rolník, Dobeš, Kohout (89. Janota) – Sládeček, Hudeček (64. Volf). Trenéři: Miroslav Šebesta a Petar Aleksič.
Hazlov: Kindl – Baar, Šturm, Veleman, Bláha – Beneš, Dočekal, Belovič, Šlesingr – Beneš, Šiman (59. Šole). Trenér: Miroslav Švarc.

Další výsledky: St. Role – Nové Sedlo 5:1 (1:0). Branky: Němec 2, Stýblo 2, Slabý – Nerad. Mar. Lázně – Vintířov 3:1 (1:1). Aš – Jáchymov 5:1 (3:1). Branky: Duchoň, Novák, Petříček, Rádl, Toth – Kasparides.

Krajská I. A a I. B třída, 1. kolo:

Úvodním kolem načaly svůj díl také krajské fotbalové třídy. Nejvíce branek, a to deset, bylo k vidění na hřišti Rotavy, porazila v přestřelce Horní Slavkov. Dařilo se i nováčkovi z Bukovan, který Skalné nasypal pět gólů.

I. A třída

Rotava – Horní Slavkov 7:3 (1:3).
Branky: Hessoun 2, Vázler 2, Truhlář, Kabelka, Klepáček – Němček 2, Drobný.

Nová Role – Drmoul 3:2 (2:0).
Branky: Baloun, Hnízdil, Vodrážka – Kotous 2. Rozhodčí: Bubanec. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Březová – Stará Role B 4:1 (2:0).
Branky: Lelek 2, Büchner, Macek – Vašíček. Rozhodčí: Kroupa. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

FC Cheb – Kraslice 1:1 (1:1).
Branky: Kaššai – Doboš.

Hroznětín – Chodov B 1:2 (1:1).
Branky: Neč – Eszenyi, Lembacher.

Skalná – Bukovany 0:5 (0:2).
Branky: Csorba 2, Svoboda, Kukla, Kavur.

Dolní Rychnov – Lomnice 0:0.
Rozhodčí: Svatík. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Janovský). Diváci: 100.

I. B třída

Ve druhé třídě excelentně vkročila do soutěže jako nováček Jiskra Březová, která vyhrála derby na Pile. Výhru si pak vychutnali i v Útvině, kde neuspěl Nejdek.

Žlutice – Bečov 2:2 (0:1).
Branky: Strejček 2 – Tvrdý, Vaňousek.

Lipová – Loket 4:3 (2:2).
Branky: Tůma 2, Dlouhý, Holý – Ferko, Nykodým, Poupě.

Pila – Březová 0:3 (0:0).
Branky: Osza, Svoboda, Švachula.

Sedlec – Kaceřov 3:1 (1:0).
Branky: Berger, Janáček (PK), Osten – Jánošík. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Útvina – Nejdek 4:1 (3:0).
Branky: P. Radovič, M. Radovič, Račanský, Sitek – Mandous. Rozhodčí: Kuchta. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

Další výsledky: Dolní Žandov – Dalovice 0:0 (0:0), Hrozňatov – Kynšperk 3:3 (2:2).