Na hřišti Vltavínu museli skousnout vysokou prohru. Čtvrtý celek divizní tabulky naložil Hazlovu na zpáteční cestu sedm branek.

Vltavín – Jiskra Hazlov 7:1
Skóre duelu otevřel již ve 2. minutě domácí Kodr. Další branku Vltavínu vstřelil v 18. minutě Marčík. Ve 31. minutě přidal třetí zářez domácích Krimlák a o chvilku později si připsal druhou branku v utkání Marčík. Poté se dostali ke slovu i hazlovští fotbalisté, když se přesně trefil Bauer. Poločasový výsledek pak uzavřel Krimlák. Po změně stran domácí ubrali na plynu, ale přesto se ještě dvakrát radovali ze vstřelené branky.

Branky: 2. Kodr, 18. a 38. Marčík, 31. a 45. Krimlák, 76. Freisler, 87. Moravec – 43. Bauer. Poločas: 5:1. Rozhodčí: Pařík – Kříž, Dobrý, DS Urban. ŽK: 0:3. Diváci: 60.
Hazlov: Repčík – Bauer, Veleman, Dočekal, Belovič – Houdek, Šlesingr (46. Draksl), Oršel, Křížek – Prokopec (57. Rossmeisl). Trenér: Jiří Musil.

O poznání lépe si vedli hráči juniorky Baníku Sokolov, kteří v domácím prostředí porazili Rakovník.

Sokolov B – Rakovník 2:1
Domácí nastoupili do utkání s posilami z A týmu, ale i přesto v duelu nijak neoslanili. Samotné utkání začaly oba týmy opatrně. Ve 26. minutě se domácí ujali vedení, když si centr Prchala srazil nechtěně do své branky obránce Rakovníka. Hosté vyrovnali v 60. minutě z pokutové kopu za ruku Fleišmana. Tři body zajistil Sokolovu v 84. minutě střídající Čertík.

Branky Baníku: 26. vlastní, 84. Čertík. Poločas: 1:0. Diváci: 450.
Baník B: Ottmar – Svůra, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Held, Vůjtěch, Prchal (76. Kratochvíl), Fleišman – Rojka (46. Čertík), Šorfa (89. Jón). Trenér: Stanislav Purkart.