Druhou příčku obsadili kvůli špatnému skóre, které měl lepší podzimní mistr jejich soutěže Sokol Chyše.

Na rozloučenou s podzimní částí se horalové loučili excelentně. V domácím prostředí porazili v karlovarském derby tým Útviny v poměru 6:2. První branka byla k vidění na „Panoramě“ už ve 3. minutě, kdy nařízený pokutový kop proměnil hostující Dvorský.

Jáchymovské však inkasované branka nezaskočila a ve 30. minutě srovnal ukazatel skóre přesnou trefou Kostka. V první pětačtyřicetiminutovce se ještě během pěti minut dvakrát trefil mezi tři tyče domácí Kasparides.

Po obrátce stran hosté proměnili v 55. minutě další pokutový kop Dvorským. Poté proměnil penaltu na druhé straně Hellmich, který přidal v 74. minutě i svou druhou branku v zápase. Třešničku na dort pak posadil sedm minut před koncem duelu šestou brankou horalů Kostka.

„I přes inkasovanou branku v úvodu utkání se kluci zvedli a vývoj utkání obrátili v náš prospěch. Po změně stran už to byl z naší strany galakoncert. Proti Útvině jsme podali jeden ze svých nejlepších výkonů na podzim,“ liboval si prezident klubu Rudolf Hellmich a pokračoval: „Tímto bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu a hlavně hráčům za nejlepší sezónu v novodobé historii jáchymovské kopané.“

TJ Jáchymov – Sokol Útvina 6:2 (3:1).
Branky: 30. a 83. Kostka, 35. a 40. Kasparides, 70. a 74. Hellmich (1 PK) – 3. a 55. Dvorský (oba PK).
ŽK: 1:3. ČK: 1:1.
Rozhodčí: Körmöczi.
Diváci: 80.
TJ Jáchymov: Süttö – Kolárik, Kostka, Holubička, Osička – Šimek, Chaloupek, Kubata, Hellmich – Kasparides, Hauptmann (stř. Varadínek, Vlk). Trenér: Luboš Melichar starší.
Útvina: Levko – Pejšek, Račanský, Nováček, Rybka starší – Straka, Konšťák, Vodička, Rybka mladší. – Cerha, Dvorský. (Šašek, Veselský). Trenér: Eduard Kusík