Po špatném rozjezdu ve futsalové divizi skupině B začínají ukazovat karlovarští Draci svou druhou tvář. V hale basketbalové Lokomotivy nejdříve vyučili mužstvo Rabbitu a hned nato spálili na uhel i druhý plzeňský tým Pebalu. Velkou zásluhu na tom měli hlavně bratři Čižnárové a Karel Tichota.

Špatně si nevedl ani druhý karlovarský zástupce Fet Club, který vybojoval čtyři body. Nejdříve remizoval z Rabbitem 4:4, a hned nato deklasoval Pebal 10:0. Do divizních bojů se oba týmy z lázní zapojí až 4. ledna 2008, kdy v domácím prostředí hostí mužstva Pumidas a Do Dna.

Draci – Rabbit Plzeň 8:6
Než se Draci v hale Lokomotivy pořádně rozkoukali, prohrávali po šestnácti minutách tříbrankovým rozdílem. K obratu pak zavelel před koncem první půle kontaktní brankou Martin Čižnár. Hned nato se zapsal mezi střelce duelu i jeho bratr Milan. Po obrátce stran se projevila zkušenost především na sálovkách Karla Tichoty, který nejednou povodil plzeňské hráče. Svůj výkon si poté okořenil dvěma góly. Další branky domácích vstřelili bratři Čižnárové a Schveiner a jednou brankou přispěl také Libor Škarda.

Branky za Draky: Martin Čižnár, Milan Čižnár, Karel Tichota po 2, Libor Škarda a Jiří Schveiner po 1.
Poločas: 2:2.
Rozhodčí: Vošmik.
ŽK: 2:2.

Draci – Pebal 7:1
Domácí si dokráčeli v rytmu samby k druhému vítězství dne. Kdyby ale zlepšili svou střeleckou mušku, mohl si soupeř odvézt větší předvánoční nadílku. Dvě branky Draků zaznamenali Martin Čižnár, Milan Čižnár a Karel Tichota. Vše pak uzavřel Škarda.

Branky za Draky: Martin Čižnár, Milan Čižnár, Karel Tichota po 2, Škarda 1.
Poločas: 2:0.
Bez karet.

Devětadvacátého prosince pak uzavřou futsaloví Draci podzimní část povánočním turnajem. Vše vypukne v hale basketbalové Lokomotivy v 9.00 hodin za účasti osmi mužstev. Hrát se bude ve dvou čtyřčlenných skupinách. Ty byly nalosovány takto: