Závěrečné, sedmadvacáté kolo áčkové skupiny nepřineslo žádné velké překvapení. Vedoucí Kyselka mohla rozpoutat na hřišti pod radošovským mostem postupové oslavy, když pokořila čtyřmi zásahy děpoltovické béčko a zaslouženě tak ovládla skupinu s jedenáctibodovým náskokem před druhým Sadovem. I druhý tým tabulky se radoval na závěr z vítězství, když dorazil do Hroznětína, kde nasázel tamní rezervě šest branek, nutno však podotknout, že Hroznětín B nastoupil pouze v devíti hráčích. Dělba bodů se zrodila na půdě Abertam, kam zamířil nedaleký Pernink. Remizovalo se i v Potůčkách, kam dorazil Hájek, když ho o tříbodový zisk připravil v 89. minutě vyrovnávací brankou potůčkovský Petr Chvapil.

III. třída, skupina B

Trochu netradičně stvrdila návrat mezi okresní smetánku vedoucí Toužim B, když soupeř ze Žlutic B k utkání nedorazil, a tak o jeho osudu rozhodnou příslušné komise OFS Karlovy Vary. Útvina v domácím prostředí uhrála nerozhodný výsledek se Stanovicemi, když v 90. minutě vyrovnával stanovický Jan Bauer. Kolovské béčko si pak dojelo pro tříbrankovou výhru na hřiště Krásného Údolí a Počerny zvládly roli favorita na půdě posledního Otročína, kde slavily tříbrankové vítězství.

Skupina A, 27. kolo

Potůčky – Hájek 1:1 (0:1). Branky: 89. Chvapil Petr – 8. Sulák Ladislav.

Abertamy – Pernink 1:1 (0:1). Branky: 75. Antal Roman – 21. Horvát Tomáš.

Kyselka – Děpoltovice B 4:0 (1:0). Branky: 9. Untermüller František, 51. Tůma David, 83. Vandák František, 85. Vandák František.

Hroznětín B – Sadov 3:6 (1:4). Branky: 32. Koch Tomáš, 60. Koch Tomáš, 82. Petrik Lukáš – 18. Osten Jiří, 29. Ďurica Miroslav, 30. Ďurica Miroslav, 42. Ďurica Miroslav, 53. Novák Evžen, 84. Ďurica Miroslav.

Skupina B, 27. kolo

Otročín – Počerny 1:3 (0:2). Branky: 76. Šoulej Ivo – 7. Galla Ludvík, 31. Pancner Vladimír, 65. Švéda Josef.

Kr.Údolí – Kolová B 0:3 (0:0). Branky: 56. Klein Jakub, 66. Zeman Aleš, 76. Zeman Aleš.

Útvina – Stanovice 2:2 (1:0). Branky: 14. Bindr Lukáš, 56. Diviš Michal – 72. Hrudkaj Lukáš, 90. Bauer Jan.